Пограйте в демо української Erra: Exordium — вона неочікувано класна

У Steam зараз триває черговий “Фестиваль новинок”, і серед десятків доступних там прийдешніх ігор хотілося би звернути вашу увагу на Еrra: Exordium, демо-версія якої вже доступна для ознайомлення. Це пригодницький бойовик від київської студії Fair Pixel у досить незвичному для ігор сетингу дизельпанку з домішками шумеро-аккадської міфології.

В особі науковця Ілана (не Ілона), який перемістив свою свідомість у роботичне тіло, нам доведеться розгадати таємницю раптового повстання машин та хвороби, яке призвела до вимирання усього архіпелагу Телмун.

Демо-версія пропонує нам орієнтовно перші пів години гри, де нам доведеться втекти з руїн власної домівки, зіткнутися з першими ворогами (яких аж ніяк не варто вважати легкими мішенями), навчитися їм протидіяти і збирати перші підказки щодо катастрофи, яка стлася у світі гри.

Повноцінний реліз Erra: Exordium має відбутися десь до кінця 2022 року. Нагадуємо, якщо гра вас бодай трохи зацікавила, то неодмінно додайте її до бажаного в Steam — це допоможе їй частіше з’являтися в рекомендаціях не лише ваших друзів, а й усіх гравців зі схожими вподобаннями.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves