Похмура історія про черепашок ніндзя стане ААА-грою — перші деталі про The Last Ronin

Стало відомо про розробку нової великої гри про черепашок-ніндзя, заснованої на графічному романі The Last Ronin. Оригінальний мальопис вийшов у 2020 році і розповідав похмуру, футуристичну історію в майбутньому, де живим залишився лише один із братів.

За словами Даґа Розена, старшого віцепрезидента з ігор і медіа в компанії Paramount Global, що володіє правами на Teenage Mutant Ninja Turtles, адаптація The Last Ronin, як і комікс, буде більш похмурим і дорослим варіантом типових історій про черепашок-ніндзя.

TMNT: The Last Ronin буде сюжетною грою за одного персонажа, але інші герої (решта черепашок, майстер Сплінтер, Ейпріл) можуть бути задіяні у флешбеках, аналогічно тому, як це відбувалося в коміксі. Проєкт розробляється поки неназваною студією і вийде тільки за кілька років, проте Розен запевнив, що, як і у випадку з бітемапом Shredder’s Revenge і збіркою Cowabunga Collection, вони знайшли правильного партнера для перенесення світу зі сторінок коміксу в амбітну відеогру ААА-рівня.

Сюжет графічного роману обертався навколо одного з братів, котрий носив чорну маску та мстився на вулицях Нью-Йорка за вбивство своїх братів і майстра Сплінтера клану Фут. Видавництво IDW випустило комікс у2020 році у вигляді мінісерії з п’яти випусків. Автором став один з батьків черепах — Кевін Істмен. Сама ж ідея сюжету була вперше задумана ще наприкінці 1980-х років з іншим співавтором «Черепашок-ніндзя» — Пітером Лердом.

Подробицями про гру обіцяють почати ділитися вже в найближчі місяці. Крім того, скоро буде змога побачити ще одне втілення черепах — цього разу в ігровому всесвіті Roblox. Студія Gamefam, яка раніше вже перенесла в світ Roblox їжака Соніка, займається втіленням четвірки братів ніндзя з прийдешнього анімаційного фільму Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, про який ми писали раніше. Нижче представлено перший погляд на черепах в цьому проєкті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя: Погром мутантів» отримає ігровий сиквел наступного року

черепашки ніндзя

Черепашки вже не ті. Огляд фільму «Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя: Погром мутантів»

teenage mutant ninja turtles 2023 title

Черепашки-ніндзя тепер у Minecraft

Minecraft

Черепахи повернуться влітку з зірковим кастом у TMNT: Mutant Mayhem

TMNT: Mutant Mayhem

Еволюція класичних ігор про Черепашок Ніндзя (Слиш, Купи)

tmnt no

Безумство на шістьох. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (Перші враження)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Стрім TMNT: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Нові видання зачекають, але будуть інші проєкти – Стан справ у видавництва Fireclaw Ukraine

Deadpool