Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

18 квітня команда Lesser Evil Games, в якій працюють і українські розробники, запустила на Kickstarter проект “The Executioner” – криваву історію про Теодора Ґріма, людину, яка володіє рідкісним даром бачити правду, і якій у спадок дістається невдячна робота королівського ката.

Ви любите похмурі RPG, що змушують замислитися над людськими вчинками? Ті, в яких дуже важко бути героєм… Та що там, і людиною залишатися непросто. “The Executioner” — саме така гра.

Ігролад забавки ділиться на три складові:

  • симулятор катувальної камери. Протистояння з жертвою: вам потрібно отримати зізнання за час, що залишився до страти. Якщо перестаратися з методами переконання, то жертва помре або збожеволіє, якщо не докласти достатньо зусиль — ви викличете гнів натовпу і Короля.
  • текстовий квест у жанрі детектив. Разом з головним героєм ви намагаєтесь постфактум розібратися в злочинах своїх жертв, щоб віднайти душевну рівновагу.
  • бій зі сильнішим супротивником. У процесі розплутування численних інтриг кат неодмінно зіткнеться з людьми, які не бажають ділитися своїми брудними секретами. На вашому боці – величезна сила Теодора Ґріма, особливе сприйняття і особливі катівські прийоми.

Та найголовніше в “The Executioner” — це психологічна складова. На що ви здатні, аби залишитися живим? Як змінюється сприйняття людини, чиє життя складається з щоденного рутинного насильства? І що буде з королівством, яке знаходиться на межі революції, якщо королівський кат відмовиться виконувати свою брудну роботу?

Випробувати свою людяність ми зможемо у кінці осені 2017-го року. Варто відзначити, що розробники також планують потішити гравців українською локалізацією.

Читайте також

Тактичний шутер про російсько-українську війну шукає підтримки на Kickstarter

Glory to Heroes

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

За мотивами шоу “Руйнівники міфів” створять однойменну гру

MythBusters

Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

У GOG розпочався розпродаж RPG. Діють знижки до 90%

dragon age origins

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: