Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

18 квітня команда Lesser Evil Games, в якій працюють і українські розробники, запустила на Kickstarter проект “The Executioner” – криваву історію про Теодора Ґріма, людину, яка володіє рідкісним даром бачити правду, і якій у спадок дістається невдячна робота королівського ката.

Ви любите похмурі RPG, що змушують замислитися над людськими вчинками? Ті, в яких дуже важко бути героєм… Та що там, і людиною залишатися непросто. “The Executioner” — саме така гра.

Ігролад забавки ділиться на три складові:

  • симулятор катувальної камери. Протистояння з жертвою: вам потрібно отримати зізнання за час, що залишився до страти. Якщо перестаратися з методами переконання, то жертва помре або збожеволіє, якщо не докласти достатньо зусиль — ви викличете гнів натовпу і Короля.
  • текстовий квест у жанрі детектив. Разом з головним героєм ви намагаєтесь постфактум розібратися в злочинах своїх жертв, щоб віднайти душевну рівновагу.
  • бій зі сильнішим супротивником. У процесі розплутування численних інтриг кат неодмінно зіткнеться з людьми, які не бажають ділитися своїми брудними секретами. На вашому боці – величезна сила Теодора Ґріма, особливе сприйняття і особливі катівські прийоми.

Та найголовніше в “The Executioner” — це психологічна складова. На що ви здатні, аби залишитися живим? Як змінюється сприйняття людини, чиє життя складається з щоденного рутинного насильства? І що буде з королівством, яке знаходиться на межі революції, якщо королівський кат відмовиться виконувати свою брудну роботу?

Випробувати свою людяність ми зможемо у кінці осені 2017-го року. Варто відзначити, що розробники також планують потішити гравців українською локалізацією.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Deliver Us the Moon повністю розпустили студію через фінансові проблеми

deliver us moon

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

Офіційна підтримка модів для Baldur’s Gate 3 може затриматися через токсичних гравців

bg3

Baldur’s Gate 3 принесла власникам D&D 90 млн доларів

baldur's gate 3

Модер перетворив Baldur’s Gate 3 у справжній бойовик з вогнепальною зброєю і брутальним головним героєм

Baldur's Gate 3