Похмурий point’n’click від українського розробника готується до релізу

Створити гру — складно. Створити її самостійно — ще складніше. Саме тому завжди цікаво глянути на результати роботи самітніх розробників, що витрачають неймовірну кількість часу на створення власного самобутнього проекту. Одним з таких самітників є наш земляк Коваль Анатолій, що зараз готує до релізу свій 4 проект — Repentant.

Repentant — представник жанру point’n’click квестів. Як і минулі проекти Anate Studio, де Анатолій засновник та єдиний представник, Repentant вкрай похмура гра. Це драматичний квест, що розповідає історію однієї людини, котра страждає через колись скоєні гріхи. Частково гра є продовженням минулого проекту автора, Little Kite, що у свою чергу є покращеною та доповненою версією першої гри Anate Studio. За словами розробника вам не обов’язково знайомитися з попередницями для розуміння нової гри.

Anate Studio зародилася завдяки прагненню однієї людини, Анатолія Коваля, творити ігри. Першим проектом, що вийшов з-під пера автора у 2012 році став депресивний квест Kite, основним мотивом якого було насилля у сім’ї. Наступним проектом для автора став динамічний горор Octave, слідом за яким вийшла гра Little Kite, що стала найбільшим проектом Anate Studio. У іграх Анатолій найбільше цінує історію та атмосферу, саме тому, коли діло дійшло до розробки власної гри, було обрано жанр point’n’click квест. Під час розробки натхнення йому додавали проекти студій Amanita Design, Playdead та Quantic Dream, а процес був довгим. Працюючи самотужки, у автора йшло від 10 до 12 місяців на створення двогодинної гри.

Знайти більше інформації про Anate Studio або Repentant можна на сайті студії або у твіттері автора. Точної дати виходу Repentant поки не відомо.

Читайте також

Як створювалася візуальна новела про містичний Київ — Інтервʼю з Nadni

«Примарна Доставка» (Ghost Delivery)

Нуарний детектив про кішку від українських розробників — This Rain Will Never End

This Rain Will Never End

Українська гра Zero Losses покаже вестернерзам жахи війни

Zero Losses

Урятуйте дитину від нічних жахіть в українській грі Through the Nightmares [демо]

Through the Nightmares

Колонізуйте Марс в українській грі Farlanders [демо]

Farlanders

Відшукай скарби в українській головоломці — Puzzles for Clef [демо]

Puzzle for Clef

Створення української школи магії: Інтервʼю з розробницями візуальної новелли Moon Chai

Moon Chai

Українська візуальна новелла Moon Chai отримала дату виходу

Moon Chai

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: