Похмурий point’n’click від українського розробника готується до релізу

Створити гру — складно. Створити її самостійно — ще складніше. Саме тому завжди цікаво глянути на результати роботи самітніх розробників, що витрачають неймовірну кількість часу на створення власного самобутнього проекту. Одним з таких самітників є наш земляк Коваль Анатолій, що зараз готує до релізу свій 4 проект — Repentant.

Repentant — представник жанру point’n’click квестів. Як і минулі проекти Anate Studio, де Анатолій засновник та єдиний представник, Repentant вкрай похмура гра. Це драматичний квест, що розповідає історію однієї людини, котра страждає через колись скоєні гріхи. Частково гра є продовженням минулого проекту автора, Little Kite, що у свою чергу є покращеною та доповненою версією першої гри Anate Studio. За словами розробника вам не обов’язково знайомитися з попередницями для розуміння нової гри.

Anate Studio зародилася завдяки прагненню однієї людини, Анатолія Коваля, творити ігри. Першим проектом, що вийшов з-під пера автора у 2012 році став депресивний квест Kite, основним мотивом якого було насилля у сім’ї. Наступним проектом для автора став динамічний горор Octave, слідом за яким вийшла гра Little Kite, що стала найбільшим проектом Anate Studio. У іграх Анатолій найбільше цінує історію та атмосферу, саме тому, коли діло дійшло до розробки власної гри, було обрано жанр point’n’click квест. Під час розробки натхнення йому додавали проекти студій Amanita Design, Playdead та Quantic Dream, а процес був довгим. Працюючи самотужки, у автора йшло від 10 до 12 місяців на створення двогодинної гри.

Знайти більше інформації про Anate Studio або Repentant можна на сайті студії або у твіттері автора. Точної дати виходу Repentant поки не відомо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Батько і син розробили «танчики» в стилістиці української вишиванки

threads of war main

Українська гра Twenty-second розповість, як харківське метро врятувало містян на початку вторгнення

p.ua.twenty second stories of underground kharkiv

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Space Killer

Пограйте в демку української карткової гри Menace from the Deep

p.ua.menace from the deep

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides