Похмурий point’n’click від українського розробника готується до релізу

Створити гру — складно. Створити її самостійно — ще складніше. Саме тому завжди цікаво глянути на результати роботи самітніх розробників, що витрачають неймовірну кількість часу на створення власного самобутнього проекту. Одним з таких самітників є наш земляк Коваль Анатолій, що зараз готує до релізу свій 4 проект — Repentant.

Repentant — представник жанру point’n’click квестів. Як і минулі проекти Anate Studio, де Анатолій засновник та єдиний представник, Repentant вкрай похмура гра. Це драматичний квест, що розповідає історію однієї людини, котра страждає через колись скоєні гріхи. Частково гра є продовженням минулого проекту автора, Little Kite, що у свою чергу є покращеною та доповненою версією першої гри Anate Studio. За словами розробника вам не обов’язково знайомитися з попередницями для розуміння нової гри.

Anate Studio зародилася завдяки прагненню однієї людини, Анатолія Коваля, творити ігри. Першим проектом, що вийшов з-під пера автора у 2012 році став депресивний квест Kite, основним мотивом якого було насилля у сім’ї. Наступним проектом для автора став динамічний горор Octave, слідом за яким вийшла гра Little Kite, що стала найбільшим проектом Anate Studio. У іграх Анатолій найбільше цінує історію та атмосферу, саме тому, коли діло дійшло до розробки власної гри, було обрано жанр point’n’click квест. Під час розробки натхнення йому додавали проекти студій Amanita Design, Playdead та Quantic Dream, а процес був довгим. Працюючи самотужки, у автора йшло від 10 до 12 місяців на створення двогодинної гри.

Знайти більше інформації про Anate Studio або Repentant можна на сайті студії або у твіттері автора. Точної дати виходу Repentant поки не відомо.

Читайте також

Repentant, від української студії Anate, уже можна придбати

Repentant

Вийшов ігроладний трейлер української Somewhere On Zibylon

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Чарівний український пазл Linkage — у Steam Greenlight

Вітчизняний інді-платформер MARS 2107 потрапив до Steam Greenlight

Українська казуальна стрілянка JASEM — у Steam Greenlight

Українська Little Kite з’явилась у Steam Greenlight

Популярне