web analytics

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

Нещодавно на Reddit у гілці Dragon Age було опубліковано інформацію стосовно 20-хвилинної демонстарції альфа версії ґеймплею Dragon Age: Dreadwolf, нової частини серії від BioWare за видавництвом EA.

Відео було записано одним з тестерів гри, хоча в мережі є тільки 10 секундний уривок і декілька скріншотів.

Події відбуваються у фортеці Сірих вартових, а головний герой є одним із членів цього ордену. У процесі виконання завдання гравець стикається з драконом, якого треба закувати в кайдани. Проте користувач зазначає, що ця локація заповнена частково і багато деталей ще не присутні. Також там нема й діалогів, тому детально зрозуміти події неможливо.

Ось іще деякі ґеймплейні подробиці:

  • Значних змін зазнала бойова система — бої відбуваються повністю в реальному часі й тепер більше нагадують типові бойовики за динамікою. Озброєний щитом воїн тепер муситиме самостійно блокувати атаки (до прикладу, в Dragon Age: Inqusition така можливість була відсутня). Також додались і інші базовії дії, як-от копняк, який відштовхує противника. Загалом бойова система значно мірою орієнтується на God of War (2018).
  • У свою чергу тепер не буде змоги керувати компаньйонами — ні безпосередньо перемикаючись на них, ні навіть роздати їс накази через тактичну паузу (її теж не буде).
  • Інтерфейс спорядження теж більше нагадує типові рольові бойовики, щоправда, його ще можуть доопрацювати або й узагалі перемалювати;
  • З приємних змін для серії, редіттор зазначив набагато кращу анімацію рухів та волосся, що дуже не типово для ігор BioWare;
  • Попри збільшення фокусу на самітне проходження, Dreadwolf усе ж матиме мультиплеєрні елементи, й за словами окремих інсайдерів, вони працюватимуть, як у Destiny 2. Тобто будуть і випадкові міні-івенти на великих мапах, і невеличкі завдання, які можна буде знаходити на мапі або брати в оеркмих персонажів задля покращення репутації в них.

На жаль, більша частина відеоматеріалів була швидко підчищена, але залишився дрібний шматочок.

Dragon Age: Dreadwolf — це четверта частина серії фентезійних RPG від BioWare. За словами інсайдера Тома Гендерсона, реліз все ще запланований на 2023 рік, проте є дуже висока ймовірність, що гру перенесуть на 2024.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dragon Age: The Veilguard не матиме «порожнього» відкритого світу

dragon age the veilguard

Війна Першого Контакту | Лор серії Mass Effect (Аномальний Притулок)

mass effect l1

Стрім State of Play — 31.05 о 01:00

astro

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Чутки: Презентація PlayStation пройде наприкінці травня

ghost of tsushima 2

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Популярне