Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

Нещодавно на Reddit у гілці Dragon Age було опубліковано інформацію стосовно 20-хвилинної демонстарції альфа версії ґеймплею Dragon Age: Dreadwolf, нової частини серії від BioWare за видавництвом EA.

Відео було записано одним з тестерів гри, хоча в мережі є тільки 10 секундний уривок і декілька скріншотів.

Події відбуваються у фортеці Сірих вартових, а головний герой є одним із членів цього ордену. У процесі виконання завдання гравець стикається з драконом, якого треба закувати в кайдани. Проте користувач зазначає, що ця локація заповнена частково і багато деталей ще не присутні. Також там нема й діалогів, тому детально зрозуміти події неможливо.

Ось іще деякі ґеймплейні подробиці:

  • Значних змін зазнала бойова система — бої відбуваються повністю в реальному часі й тепер більше нагадують типові бойовики за динамікою. Озброєний щитом воїн тепер муситиме самостійно блокувати атаки (до прикладу, в Dragon Age: Inqusition така можливість була відсутня). Також додались і інші базовії дії, як-от копняк, який відштовхує противника. Загалом бойова система значно мірою орієнтується на God of War (2018).
  • У свою чергу тепер не буде змоги керувати компаньйонами — ні безпосередньо перемикаючись на них, ні навіть роздати їс накази через тактичну паузу (її теж не буде).
  • Інтерфейс спорядження теж більше нагадує типові рольові бойовики, щоправда, його ще можуть доопрацювати або й узагалі перемалювати;
  • З приємних змін для серії, редіттор зазначив набагато кращу анімацію рухів та волосся, що дуже не типово для ігор BioWare;
  • Попри збільшення фокусу на самітне проходження, Dreadwolf усе ж матиме мультиплеєрні елементи, й за словами окремих інсайдерів, вони працюватимуть, як у Destiny 2. Тобто будуть і випадкові міні-івенти на великих мапах, і невеличкі завдання, які можна буде знаходити на мапі або брати в оеркмих персонажів задля покращення репутації в них.

На жаль, більша частина відеоматеріалів була швидко підчищена, але залишився дрібний шматочок.

Dragon Age: Dreadwolf — це четверта частина серії фентезійних RPG від BioWare. За словами інсайдера Тома Гендерсона, реліз все ще запланований на 2023 рік, проте є дуже висока ймовірність, що гру перенесуть на 2024.

Читайте також

Граєте в Need for Speed Unbound? Готуйтеся тікати від поліції в інше місто

Need for Speed Unbound

Гравці прагнуть «обвалити рубль» в сервісах EA. Допоможете?

electronic arts

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

EA несподівано звільнили понад 200 тестерів, які працювали над Apex Legends

apex legends

EA таки планує ремейк усієї трилогії Dead Space. Наче хтось сумнівався

Dead Space

Головний сценарист Dragon Age: Origins закликає зробити ремастер гри

Dragon Age Origins

EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Titanfall

Star Wars Jedi: Survivor перенесли на кінець квітня

star wars jedi survivor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: