Покращену Metro Exodus не вийде запустити без RTX

Як і багато сучасних AAA-ігор, Metro Exodus навесні отримає покращену версію для консолей чинного покоління. Роздільність 4К, стабільних 60 к/с, суттєве поліпшення освітлення тощо — коротше, цілком типовий набір, про який спільнота чує ледь не від кожної студії. Втім, за доброю традицією 4A Games приберегли усе найсоковитіше для ПК-версії. Масштаб візуальних оновлень буде таким значним, що коли PS5 та Xbox Series отримають просто патч із покращення, то на комп’ютерах вийде цілком окрема версія під назвою PC Enhanced Edition. На всіх платформах оновлена гра з’явиться десь у березні.

Хороша новина: вона буде безкоштовною для всіх власників оригіналу Metro Exodus.

Погана: якщо у вас нема відеокарти з підтримкою технології трасування променів (тобто GeForce RTX 20XX/30XX  чи Radeon RX 5000), то гра у вас просто не запуститься!

І таким чином Metro Exodus, одна з перших ігор, де було застосовано технологію RTX, тепер офіційно стала першою грою, яка неодмінно її вимагає. Що ж, першу ластівку ми отримали, і тепер цікаво, яка ігротворча студія наступною зробить таке безальтернативне “променеве поліпшення”.


До речі, якщо ви досі не бачили відео 4А Games про історію створення Metro Exodus, то ось якраз хороша нагода (перша серія подана нижче, а другу можете знайти ось тут)

Читайте також

Отримайте Metro: Last Light безкоштовно і назавжди

Metro Last Light Redux

Серії Metro — 10 років! 4A Games анонсували нові ігри в цьому всесвіті

Metro Exodus

Безкоштовно отримайте Call of Duty: Black Ops – Cold War за купівлю відеокарти

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Історія створення Metro Exodus (Епізод 2)

Metro Exodus

GOG радує знижками та демкою Desperados III

Історія створення Metro Exodus (Епізод 1)

Metro Exodus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: