Поліпшена Skyrim для консолей і обмежений простір для модів

Не встигли шановні любителі консолей радісно потерти руки та потішитись тому, що вони тепер точно нічим не відрізнятимуться від «пекарів», як за кілька днів до релізу видавець гри докинув хмизу в жар, повідомивши про обмеження на простір для зберігання модів на накопичувачі.

Власники Xbox One мають памʼятати, що моди вони зможуть тримати лише на 5 ГБ свого жорсткого диска, а фанатам PlayStation 4 відведено взагалі 1 ГБ. Сталося це через те, що PS4-версія гри все одно не матиме доступу до зовнішніх ресурсів, тож власникам японської консолі доведеться насолоджуватися виключно модами, що використовують стандартний ігровий вміст.

Насправді це вже не перший подібний випадок: Bethesda вчинила так само з консольними версіями Fallout 4.

Трішки заспокоїти біль може хіба що порівняльне відео, що доводить: якщо PS4-мажори поки що не крутіші за «пекарів», то власників PlayStation 3 вони вже точно випередили.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition стане доступною для власників PlayStation 4, Xbox One та персональних компʼютерів 28 жовтня. Уже зараз можна оформити передзамовлення в крамницях або у цифровому форматі, а якщо ваша бібліотека Steam містить оригінальну гру та всі DLC, то ви зможете отримати розширену версію безкоштовно.

Читайте також

У мережу проскочив ігроладний ролик скасованої Prey 2

Prey 2

Quake Champions матиме режим дуелі

Skywind: назад у Вварденфелл

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Скільки треба модів Skyrim для відтворення трейлеру «Гри престолів»?

Огляд Dishonored 2

Skyrim Special Edition пішла на золото (+ системні вимоги)

Дата і подробиці закритого бета-тестування DOOM

Популярне