Поліпшена Skyrim для консолей і обмежений простір для модів

Не встигли шановні любителі консолей радісно потерти руки та потішитись тому, що вони тепер точно нічим не відрізнятимуться від «пекарів», як за кілька днів до релізу видавець гри докинув хмизу в жар, повідомивши про обмеження на простір для зберігання модів на накопичувачі.

Власники Xbox One мають памʼятати, що моди вони зможуть тримати лише на 5 ГБ свого жорсткого диска, а фанатам PlayStation 4 відведено взагалі 1 ГБ. Сталося це через те, що PS4-версія гри все одно не матиме доступу до зовнішніх ресурсів, тож власникам японської консолі доведеться насолоджуватися виключно модами, що використовують стандартний ігровий вміст.

Насправді це вже не перший подібний випадок: Bethesda вчинила так само з консольними версіями Fallout 4.

Трішки заспокоїти біль може хіба що порівняльне відео, що доводить: якщо PS4-мажори поки що не крутіші за «пекарів», то власників PlayStation 3 вони вже точно випередили.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition стане доступною для власників PlayStation 4, Xbox One та персональних компʼютерів 28 жовтня. Уже зараз можна оформити передзамовлення в крамницях або у цифровому форматі, а якщо ваша бібліотека Steam містить оригінальну гру та всі DLC, то ви зможете отримати розширену версію безкоштовно.

Читайте також

Amazon займеться екранізацією Fallout

fallout

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

GeForce NOW продовжує втрачати ігри

Стрім Monster Hunter: Iceborne (+ розіграш!)

Амбітний мод Skyblivion знаходиться на фінальному етапі розробки

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Рожева Пустка. Огляд Rage 2

RAGE 2

Нічний стрім Rage 2

Популярне