Помер актор Ієн Голм

Еш з першого “Чужого” (Alien), Більбо з трилогій “Володар перснів” і “Гоббіт”, Отець Віто Корнеліус з “П’ятого елементу” (The Fifth Element) — лише невелика частина творчого здобутку британського актора Ієна Голма (Ian Holm), серце якого перестало битися сьогодні на 88 році життя. Актор зіграв більше 200 ролей у фільмах, телесеріалах і театрі.

В 1981 році актор був номінований на премію Американської Кіноакадемії “Оскар” в категорії “Найкраща чоловіча роль другого плану” за роль у фільмі Chariots of Fire (Вогняні Колісниці).

У 1998 році Голма посвятила в рицарі королева Єлизавета II за вклад в розвиток драми. Також він отримав дворянське звання.

Гольм не знімався і не працював з 2014 року через погіршення здоров’я — у актора була хвороба Паркінсона. Останньою роллю актора в кіно стала невелика поява у ролі Більбо у “Гоббіт: Битва п’яти воїнств”. Передостанньою була його найбільша (з трьох, всі з яких – по фільмам) поява у відеогрі — в тому ж році актор повернувся до ролі Еша у DLC “Crew Expendable” для Alien: Isolation, яка відтворювала перший фільм.

Читайте також

Серіал «Володар перснів» отримав дату прем’єри та перше фото

MMO за мотивами “Володаря перснів” від Amazon скасували

Lord of rings. володар перснів

“Володар перснів” від Amazon набагато дорожче “Гри Престолів”

Ксеноморфи повертаються! Анонсовано кооперативний шутер Aliens: Fireteam

Трилогії “Володар перснів” та “Хоббіт” знову можна подивитись у форматі IMAX

The Lord of the Rings: Gollum відклали на наступний рік

The Lord of the Rings Gollum

У EGS безкоштовно роздають Alien: Isolation

ММО за мотивами The Lord of the Rings вийде аж за 2 роки

Lord of the Rings MMO

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: