Помер актор Ієн Голм

Еш з першого “Чужого” (Alien), Більбо з трилогій “Володар перснів” і “Гоббіт”, Отець Віто Корнеліус з “П’ятого елементу” (The Fifth Element) — лише невелика частина творчого здобутку британського актора Ієна Голма (Ian Holm), серце якого перестало битися сьогодні на 88 році життя. Актор зіграв більше 200 ролей у фільмах, телесеріалах і театрі.

В 1981 році актор був номінований на премію Американської Кіноакадемії “Оскар” в категорії “Найкраща чоловіча роль другого плану” за роль у фільмі Chariots of Fire (Вогняні Колісниці).

У 1998 році Голма посвятила в рицарі королева Єлизавета II за вклад в розвиток драми. Також він отримав дворянське звання.

Гольм не знімався і не працював з 2014 року через погіршення здоров’я — у актора була хвороба Паркінсона. Останньою роллю актора в кіно стала невелика поява у ролі Більбо у “Гоббіт: Битва п’яти воїнств”. Передостанньою була його найбільша (з трьох, всі з яких – по фільмам) поява у відеогрі — в тому ж році актор повернувся до ролі Еша у DLC “Crew Expendable” для Alien: Isolation, яка відтворювала перший фільм.

Читайте також

У EGS безкоштовно роздають Alien: Isolation

ММО за мотивами The Lord of the Rings вийде аж за 2 роки

Lord of the Rings MMO

У Steam діють шалені знижки на серію Alien

alien isolation

День Чужого: отримайте Alien: Blackout безкоштовно!

Труднощі адаптації: «Володар Перснів»

Aliens: Hadley’s Hope, яку ми втратили

Кліф Блежинський мав на меті створити шутер про “Чужих”

Деталі Alien: Isolation на Switch

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: