Sony розпочала роботу над мобільною ААА-грою (і придбала для цього окрему студію)

Сьогодні Sony повідомила про придбання розробника мобільних ігор Savage Game Studios. Разом із цим компанія повідомила про початок розробки ААА-ігросервісу для мобільних платформ. Більше подробиць про цей нам розкриють трохи згодом.

Варто зауважити, що Savage Game Studios, заснована у 2020 році, студія досі не створила жодної власної гри. Проте Sony тут звертала увагу не торговельні марки, а на фахів — а з цим у Savage Game все в порядку. Коло її витоків стоїть команда професіоналів у сфері розробки мобільних проєктів, які встигли попрацювати в Rovio, Zynga та King, а отже їхні особисті портфоліо досить-таки промовисті.

PlayStation розглядає це придбання як можливість розширювати перелік досліджуваних платформ ще далі, за межі власних консолей, VR та ПК. Нова студія стане частинкою новоствореного підрозділу PlayStation Studios Mobile і допомагатиме Sony знайомити нову аудиторію зі своїми проєктами. Інакше кажучи, нас неодмінно чекатимуть мобільні Uncharted, God of War, Horizon, The Last of Us тощо, і згадана на початку цієї новини мобільна гра вірогідно матиме одну з цих назв.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Джим Раян вважає, що PS5 може стати найуспішнішою консоллю Sony

p.ua.Джим Раян

«Більше схожа на souls-like, ніж на слешер». Вийшли перші превʼю Stellar Blade

stellar blade