Популярність Helldivers 2 під загрозою через обов’язкову прив’язку до PSN

Компанія Sony повідомляє, що вже з 6 травня у Helldivers 2 з’явиться обов’язкова прив’язка PSN акаунта для нових гравців на ПК. Ті, хто встигли придбати гру раніше, повинні підключити акаунт до 30 травня.

Функцію хотіли реалізувати ще на релізі проєкту, але через технічні складності вирішили відкласти на майбутнє. Вона повинна забезпечити додатковий шар захисту гравців від чітерів, а також дозволити подавати апеляції забаненим особам.

Ми розуміємо, що це може бути незручно для декого з вас, але цей крок допоможе нам продовжувати будувати спільноту, якою ми пишаємося.

йдеться у заяві Sony

Проте гравці не оцінили таких новин і почали залишати негативні відгуки для Helldivers 2, навіть попри те, що жодні зміни поки не набули чинності. Причина проста: у деяких країнах досі нема офіційної підтримки PSN, а возитися з VPN захочуть далеко не всі чинні гравці. Та й у країнах, де PSN працює нормально, це теж не усуває всіх проблем, бо стімоцентрична публіка (не лише в Україні) не надто полюбляє користуватися сторонніми сервісами.

Зважаючи, що ПК зараз тримає понад половину гравців Helldivers 2, чимало аналітиків ігрової індустрії впевнені, що обов’язкова прив’язка до PSN однозначно зменшить активність гравців. Питання буде лише в масштабах.

Так, Sony вже казала, що починаючи з Ghost of Tsushima: Director’s Cut, яка вийде 16 травня, всі майбутні порти ігор PlayStation на ПК будуть мати примусове використання акаунтів PSN, але одна справа таке запроваджувати для синглових ігор, і зовсім інша — для мультиплеєрних.

Також 9 травня у грі з’явиться нова сезонна перепустка із новою амуніцією, зброєю та плащами.

Нагадаємо, що Helldivers 2 стала сьомою найкасовішою грою Sony всіх часів завдяки одночасному виходу на PlayStation 5 і ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Творці Prison Architect 2 розходяться з Paradox Interactive

prison architect 2

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Helldivers 2 показала найкращий старт серед ігор, які видавала Sony

p.ua.helldivers 2

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth