Поради грабіжникам. Частина 2

Автор: Олександр Шевченко

Якщо у вас з’явилось бажання грабувати банки, але не хочеться відсидіти за це п’ять років, тоді ви прибули за правильною адресою. Зараз, на прикладі відомих фільмів, ви вдруге отримаєте поради, що треба робити, а що ні. Читайте рубрику  “Поради Грабіжникам” і долайте складнощі “блатной жізні” з небаченою легкістю. Готуйте свої пукавки , бо ми починаємо:

 Порада №6: Ми розуміємо, що в банках надійніше, та ховайте документи  й фотографії в інших місцях – у бібліотеках, наприклад, там точно ніхто не шукатиме.

The_bank_job2
Унаочнення: Пограбування на Бейкер Стріт

1971 рік . Під гнітом обставин,  Террі грабує банк, не підозрюючи, що він там може знайти.

Якщо ви дивитесь кіно заради цікавого сюжету, й не полюбляєте Джейсона Стетема, тоді вам сюди. „Пограбування на Бейкер Стріт“ вбиває одразу двох зайців – тут присутня гарна історія та вище згаданий козак, мабуть, вперше у своїй кар’єрі не з’являється в ролі дуболома, що пробиває голови тролейбусним компостером (хоч тут він не тюхтій ). Не радимо обминати, адже Стетем + добрий сюжет = чудово проведені дві години.

Порада №7: Пограбування може бути видом мистецтва. Не лінуйтеся при створенні власної тактики й досконало опрацюйте ваш план дій.

inside-man-528d33ce8d4e8
Унаочнення: Не впіймали – не злодій

Побачте по-справжньому ідеальне пограбування, де повністю обдурені органи правопорядку, докази відсутні, а багато людей залишились спантеличеними.

На мою думку, „Не впіймали — не злодій“ потрібно було поставити  першим у переліку, проте в моїй голові все склалось трішки інакше, а сьома позиція — наочний приклад, що ніколи не треба шукати легкого шляху в житті. Фільм демонструє пограбування банку, немов розіграну шахову партію між професійними гросмейстрами, тому не може бути обділений увагою шанувальників кіно.

Порада №8: Час до часу на вашому шляху траплятимуться чітери. Ніколи не опускайтесь до рівня цього планктону й не воюйте брудними методами. Не дарма вигадали кнопку „поскаржитись на гравця“ в Steam.

85500
Унаочнення: Міцний Горішок

Невмирущий детектив Джон Маклейн усіма способами хоче зупинити поганих хлопців , які переслідують чергові мерзенні цілі (Укотре пограбувати дядька Сема, заволодіти ядерною зброєю, створити фільм „Сутінки“ тощо).

Що ж, це той випадок, коли немає сенсу пояснювати, що до чого. „Міцний Горішок“ як-не-як . Еталон бойовиків на чолі з легендарним Брюсом Віллісом, який безсумнівно вже на пам’ять вивчений краще, ніж  вірші Кобзаря. Фільм слугує яскравим прикладом, що з чітами й баба Мотря стане Чахликом Невмирущим, а безпорадна палиця перетвориться на золотий кулемет, хоч це створить каламбур на поле бою, та одночасно знищує мільйони дендритів та аксонів (а ці байстрюки відповідають за здоров’я макітри). Напишу прямо — якщо супротивник вмикає чіти, то стріху рве тіки так! Тому не користуйтесь чітами, подбайте про душевний стан ближнього свого.

 Порада №9: Ніколи не грабуй банки навпроти кафе зі смачними пончиками.

2-guns-520375b0aad53
Унаочнення: Два стволи

Два оперативники під прикриттям грабують банк, щоб заарештувати важливу особу з картелю, а в результаті розпочинають боротьбу з корумпованими органами.

Як кажуть – в сім’ї не без виродка. „Два стволи“ вийшов не докрученим, і вельми суперечливим. Сюжет доволі динамічний, та не надто оригінальний (рятують ситуацію чудові діалоги головних героїв). Орієнтовано на фанатів Марка Волберґа та Дензела Вошінґтона (які разом склали сильний дует ), заради яких слід його переглянути. На жаль, лише зірковий тандем тягне цей фільм з  мертвої точки.

Порада №10: Навчіться жертвувати – ферзь безпорадний, коли немає короля.

wallpapers-shows-heist-tower-original-843627-1920x1080
Унаочнення: Як обікрасти хмарочос

Працівники елітної висотки хочуть повернути свої пенсійні заощадження із пазурів нечесного махінатора.

Що ж можна сказати: „Як обікрасти хмарочос“ в міру смішний, в міру цікавий, в міру авантюрний, а найсильнішим моїм аргументом щодо його перегляду є присутність в ньому Едді Мерфі. Результат вийшов доволі файний, але не бездоганний. Сюжет дає зрозуміти, що грабувати може кожен, але найсильніша його сторона — це мораль. Нам чітко дали зрозуміти, що за всі вчинки треба відповідати, по справедливість треба йти до кінця, та правильний вибір = найважчій дорозі.

На жаль, це все, тому лайкайте й не забувайте заходити на PlayUA, бо тут весело.

Останні статті

Паровозик Томас, Рікардо Мілош та рожеві динозаври: 5 кумедних модів для Resident Evil Village

Автор: Сергій Мельник

Resident Evil Village

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Автор: Сергій Мельник

Acer

На що подивитись у піксельному “Сільпо” у Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Автор: Віталій Тарнавський

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Автор: Сергій Мельник

Як мисливець на драконів та місячна принцеса лотоси рятували: огляд аніме «DOTA: Кров Дракона»

Автор: PlayUA

DOTA: Кров дракона / DOTA: Dragon's Blood

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: