Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

З нагоди 10-річчя World of Tanks розробники вирішили потішити гравців чимось незвичним як у художньому, так і в ґеймплейному плані. Зробити крок уперед стосовно всього, що гравці бачили у грі.

Таким кроком став “Останній Waffenträger” — новий режим, доступний для всіх гравців з 28 вересня до 12 жовтня.

Ясна річ, котушки, Тесла-гармати та електроснаряди не надто вписуються в звичний сетинг гри, тож розробники вигадали цілу історію інженерного протистояння в альтернативних 50-их роках минулого сторіччя, у підсумку якого Макс фон Кріґер створив ультимативну зброю для захоплення світів.

За структурою “Останній Waffenträger” — асиметрична PvEvP-битва, де 7 гравців сядуть за кермо модернізованих танків Т-55 “Розряд”, а одному гравцеві дістанеться роль боса за кермом ультимативного Waffenträger auf E 110. Ветерани WoT колись уже бачили подібну машину та прозвали її “Грозою рандому”, але цього разу все значно серйозніше. Waffenträger — це справжнє чудовисько, озброєне не лише потужною гарматою, а й кількома активними здібностями, які зможуть ослабити і знерухомити суперників. До того ж, у боса будуть помічники — загони танків-Вартових, керовані штучним інтелектом.

Гравці на Т-55 повинні знищити Waffenträger за вказаний час, та зробити це буде непросто, адже звичайні постріли не здатні пошкодити потужний щит супертанка. Тож “мисливцям” доведеться спершу відшукати на мапі зграю Вартових, знищити їх та підібрати енергозгусток, який додасть трохи часу до бою та підсилить шкоду всієї команди. Що більше згустків зібрано, то більші ваші шанси на перемогу.

Якщо зіграти за “мисливців” можна буде будь-коли, то щоби сісти за кермо Waffenträger, вам доведеться здобути спеціальну ключі, які видаватимуть за виконання місій на Т-55 та які можуть випадати рандомно в якості нагороди. Втім, докладені зусилля виправдають себе, адже пілотування цього монстра — це power fantasy, якого у World of Tanks ще не було.

А де новий режим, там і нові нагороди. “Останній Waffenträger” матиме три смуги прогресії — за “Мисливців”, за Інженера і одну загальну на всю тривалість заходу, які винагороджуватимуть гравців колекційними предметами, енергоблоками з цінними ресурсами, медалями за досягнення в режимі та рідкісним танком T77.

Само собою, це далеко не все, що студія Wargaming запланувала на святкування 10-річчя WoT, однак які несподіванки чекають гравців далі та наскільки незвичними вони будуть порівняно зі звичайним ігроладом “Танків” — все це ми дізнаємося в свій час.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn