Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

З нагоди 10-річчя World of Tanks розробники вирішили потішити гравців чимось незвичним як у художньому, так і в ґеймплейному плані. Зробити крок уперед стосовно всього, що гравці бачили у грі.

Таким кроком став “Останній Waffenträger” — новий режим, доступний для всіх гравців з 28 вересня до 12 жовтня.

Ясна річ, котушки, Тесла-гармати та електроснаряди не надто вписуються в звичний сетинг гри, тож розробники вигадали цілу історію інженерного протистояння в альтернативних 50-их роках минулого сторіччя, у підсумку якого Макс фон Кріґер створив ультимативну зброю для захоплення світів.

За структурою “Останній Waffenträger” — асиметрична PvEvP-битва, де 7 гравців сядуть за кермо модернізованих танків Т-55 “Розряд”, а одному гравцеві дістанеться роль боса за кермом ультимативного Waffenträger auf E 110. Ветерани WoT колись уже бачили подібну машину та прозвали її “Грозою рандому”, але цього разу все значно серйозніше. Waffenträger — це справжнє чудовисько, озброєне не лише потужною гарматою, а й кількома активними здібностями, які зможуть ослабити і знерухомити суперників. До того ж, у боса будуть помічники — загони танків-Вартових, керовані штучним інтелектом.

Гравці на Т-55 повинні знищити Waffenträger за вказаний час, та зробити це буде непросто, адже звичайні постріли не здатні пошкодити потужний щит супертанка. Тож “мисливцям” доведеться спершу відшукати на мапі зграю Вартових, знищити їх та підібрати енергозгусток, який додасть трохи часу до бою та підсилить шкоду всієї команди. Що більше згустків зібрано, то більші ваші шанси на перемогу.

Якщо зіграти за “мисливців” можна буде будь-коли, то щоби сісти за кермо Waffenträger, вам доведеться здобути спеціальну ключі, які видаватимуть за виконання місій на Т-55 та які можуть випадати рандомно в якості нагороди. Втім, докладені зусилля виправдають себе, адже пілотування цього монстра — це power fantasy, якого у World of Tanks ще не було.

А де новий режим, там і нові нагороди. “Останній Waffenträger” матиме три смуги прогресії — за “Мисливців”, за Інженера і одну загальну на всю тривалість заходу, які винагороджуватимуть гравців колекційними предметами, енергоблоками з цінними ресурсами, медалями за досягнення в режимі та рідкісним танком T77.

Само собою, це далеко не все, що студія Wargaming запланувала на святкування 10-річчя WoT, однак які несподіванки чекають гравців далі та наскільки незвичними вони будуть порівняно зі звичайним ігроладом “Танків” — все це ми дізнаємося в свій час.

Читайте також

З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

World of Tanks стане доступною в Steam

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: