Пориньте у світ готики та магії разом із українською візуальною новелою Argumentum ad Culpam

Українські розробники з Tagetes Team пропонують вам зазирнути у магічний світ Argumentum ad Culpam. У цьому місці закони не піддаються логіці.

Argumentum ad Culpam — це готична візуальна новела, що розповість історію про химерний світ Багряного Форту, з не менш химерними жителями. Ви — чаклун Люфтшльосер і перед вами стоїть завдання воскресити свого демонічного покровителя або знайти йому гідну заміну на пост лорда Багряного Форту.

Тут немає сторін — лише жага виживання. Не шукайте логічного рішення — немає жодної гарантії, що воно приведе вас до цілі. Ви у лабіринті, котрий постійно змінює свою форму.

Лише вам обирати, чи виконувати волю свого патрона, чи підтримати його ворогів. Аргументуйте, маніпулюйте — робіть все задля власної користі.

Новела пропонує вам зробити вибір, що потягне за собою ще один, що призведе до однієї з 13 кінцівок. Кожна з яких цінна та самодостатня, жодних безглуздих поганих фіналів. Проходження кожної може зайняти близько трьох годин. Для завершення всієї новели знадобиться близько п’яти.

Ігровий процес супроводжується десятьма фортепіанними творами. Всі вони виконані наживо та слугують містком у готичний світ Багряного Форту.

Argumentum ad Culpam — це унікальна історія про світ, що чекає на свого ката. Він наповнений чудернацькими персонажами, що не мають логіки, проте завжди готові влаштувати битву аргументів. І саме в ній вирішиться доля для вас та вашого повелителя.

Вихід гри заплановано на 30 квітня 2024 року. Придбати новелу можна буде всього за 100 гривень.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

Вийшла демо-версія Threads of War — «танчиків» у стилі української вишиванки

threads of war main

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Батько і син розробили «танчики» в стилістиці української вишиванки

threads of war main

Українська гра Twenty-second розповість, як харківське метро врятувало містян на початку вторгнення

p.ua.twenty second stories of underground kharkiv

Анонсовано українську горор гру Bureau of Contacts, що буде використовувати штучний інтелект-вбивцю

bureau of contacts

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Space Killer

Пограйте в демку української карткової гри Menace from the Deep

p.ua.menace from the deep