Пошук ігор у Steam став ще простішим

Час від часу у Steam з’являються нові функції, які довго тестували у “Лабораторії Steam”. Нещодавно крамницю Ґейба поповнила ще одна така. Стосується вона способів перегляду ігор і допоможе конкретніше давати ввідні дані, щоб їх знайти.

Тепер на головній сервісу є ось така панель, де розташовано нові кнопки:

  • Нові й варті уваги — тут зібрано гарячі новинки та персональні рекомендації для вас, а ще тут можна знайти список ігор, які вийдуть незабаром.
  • Категорії — тут проекти поділено не лише на жанри, але й піджанри. Наприклад, тут є розділ “Стратегії”, а під ним доступні категорії “Військові стратегії”, “Містобудівельні ігри” тощо. Так шукати те що вас цікавить стане набагато простіше. Окрім цього, ігри тут класифіковано за тематикою і режимом гри (самітна, кооператив, мультиплеєр).

    Перейшовши за посиланням будь-якої з цих категорій, ви потрапите у відповідний тематичний центр, де зможете ще тонше налаштувати пошук та побачити різні рекомендації.

Це всі нові розділи, окрім цього на нову панель винесли попереднє нововведення, яке до цього теж було у “Лабораторії” — центр новин. А ще тут можна перейти у крамницю жетонів, яку до цього було дещо складніше знайти. Також на панель винесли посилання на сторінку Steam Labs. На ній можна ознайомитися з випущеними експериментами та тими, над якими ще триває робота.

Читайте також

У Steam можна безкоштовно та назавжди отримати The Dream Machine

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

День Зоряних Війн 2021: Знижки на всіх основних платформах

У Steam триває розпродаж японських ігор

Devil May Cry 5

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

У Steam можна безкоштовно отримати Quiplash

Portal 2 виповнилося 10 років: як святкують фани й розробники

Анонсовано другий сезон аніме за мотивами Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: