[Оновлено] Pосіяни вкрали нашу «Мавку»

«Мавка. Лісова пісня» (огляд), що спричинила фурор не тільки в українській кіноіндустрії, а і гідно виступає в прокаті інших країн (Німеччині, Іспанії, Франції Португалії…), опинилася в ненаситних лапах бруднодупих. Придумавши досить просту та примітивну сіру схему, вони випустили фільм на великі екрани своїх кінотеатрів без купівлі ліцензії на кінопрокат та в обхід всіх дійсних заборон.

Схема заключається в тому, що вони завантажують фільм з торрентів та транслюють його під виглядом «досеансного обслуговування». При чому, росіяни навіть не приховують цього факту, а відкрито демонструють цю інформацію на офіційних сторінках кінотеатрів.

Творці «Мавки» вже відреагували на цю подію та надали свої коментарі, де наголосили, що немає нічого дивного, коли в “нецивілізованій країні правил та законів не існує. Краде і у нас, і у Голлівуду”. Та закликають не користуватись торрентами для перегляду фільмів, а купувати ліцензійний продукт, адже так ви підтримуєте вітчизняну кіноіндустрію та стимулюєте її до розвитку. Також вони підкреслили, що “чесність і прозорість — те, що відрізняє нас від них”, добро від зла.

Отже, знову 0 днів від того, як росіяни нічого не вкрали.

[Оновлено]

На сайтах російських кінотеатрів знайшли приписку, що «Мавка», яку транслюватимуть як основний показ після майже трьогодинного “бонусного” сеансу спірачених «Вартових Галактики», триватиме всього 15 хв. Тож ймовірно мова йде не про український мультфільм «Мавка. Лісова пісня», а про російську короткометрівку «Мавка» 2021 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Росіяни обвалили рейтинг Mortal Kombat 1 на Metacritic

Mortal Kombat 1

Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» можна буде переглянути онлайн на SWEET.TV

Мавка арт

Русня поширює пропаганду в Minecraft, Roblox та інших іграх, і лише Microsoft на це не плювати

30gaming russia 02 superjumbo

Анімаційна «Мавка» отримає серіальний приквел

мавка

[ОНОВЛЕНО] Русня виклала крадений білд S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2 mill s.t.a.l.k.e.r. 2

Nintendo НЕ відновлює роботу в росії, але…

5 особливостей Nintendo Switch, від яких у мене стискаються сідниці!

Неймовірний успіх Мавки в кінотеатрах (Фентезя UA)

Мавка

Російський слід у “Відьмаку” від Netflix більший, ніж могло здаватися

witcher 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: