Повернення чернігівського Дракули – відкрито передзамовлення на мальопис «Яритник»

Видавництво Ukrainian Assembly Comix несподівано для всіх оголосило передзамовлення на містичний мальопис «Яритник», котрий впереше побачив світ у далекому 1997 році. Нове життя моторошна історія чернігівського вампіра отримає стараннями художника Дмитра Койдана та сценариста Геннадія Клименка.

Мальопис переносить читача в ХІХ століття та знайомить з полковником Василем Борковським, що помер в 1702 році, проте і після своєї смерті наводив жах на жителів Чернігівщини. Це майже класична вампірська історія, але просякнута духом тогочасної України, нашими легендами, повір’ями, забобонами. Чи був полковник упирем і чи мав зв’язки з нечистим? «Яритник» розповість одну з версій цієї історії, заснованої на реальних подіях.

Василь Дунін-Борковський був реальною історичною постаттю, оповитою моторошними легендами. Ще за життя полковник був відомий своїм різким норовом та вибуховим характером, чим лякав навіть наближених до себе осіб. Можливо це і стало основою для подальших легенд про нього. Ще за життя ходили чутки про підземні ходи полковника та потаємні кімнати з химерними книгами. Історики занотовували різні легенди, згідно яких Борковський ледь не щоночі підіймався з труни після смерті, а коли могилу відкопали, то лежав він там наче живий, ще й люлька диміла. А цілу низку дивних смертей жителів Чернігова того часу пов’язували ні з чим іншим, як з тим, що це саме покійний полковник повставав з мертвих та пив їхню кров, зводячи до могили.

Вже в травні цього року читачі зможуть дізнатись про таємничу та моторошну історію Василя Дуніна-Борковського, адже саме наприкінці весни мальопис вийде друком. А поки замовити його можна за зниженою ціною за посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ґрант Моррісон і Доктор Хто (Ми застрягли у ТАРДІС)

Ґрант Моррісон

Труднощі адаптації: Deadpool і його кпини (Третя Паралель)

thumb

UA Comix анонсували проєкт «Спротив» — посібник для військових у форматі мальованих історій

uacomix march

Інді Dark Souls, котик-революціонер, фанатська Hololive! — У що безкоштовно пограти у Steam?

Cat-aclysm

Німона атакує традиційні цінності (Фентезя UA)

НІМОНА

UA Comix видадуть The Spirit українською

Spirit

Видавництво “РМ” представило план випуску коміксів DC на 2023 рік

РМ план

Відкрито передзамовлення на збірку поезій «3.3.3.» у форматі мальопису

мальопис

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: