Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Чутки не брехали, й одна з найлегендарніших рольових серій, Baldur’s Gate, після 20 років з часу свого релізу отримає продовження.

Розробкою Baldur’s Gate 3 займається бельгійська команда Larian Studios, здібності якої можна оцінити за надзвичайно вражаючими Divinity: Original Sin та Divinity: Original Sin 2.

Тизер показали під час конференції Google, де розкрили нові подробиці ігрового сервісу Stadia. Тож не дивно, що вона вийде в ньому, однак передусім гра вийде у звичайний роздрібний продаж спершу на ПК, а згодом і на консолях.

Події відбуватимуться за 100 років після завершення оригінальної дилогії, тому якщо ви не знайомі з класичною дилогією — нічого страшного. Іллітіди, ктулуподібні пожирачі мозку та психоманти, повернулися з небуття та спробують відбудувати свою імперію — і звісно ж, тільки ми зможемо їх спинити.

Автори обіцяють насичений сюжет, небачені раніше ігрові механіки (хоча куди вже далі після Divinity: Original Sin 2?!),  колоритних компаньйонів та- куди ж без нього – кооперативний режим.

Точної дати релізу поки що не називають, проте є сенс припускати, що Baldur’s Gate 3 вийде не раніше другої половини 2020 року.

Читайте також

До Google Stadia додадуть ще 120 ігор

Google Stadia

Amazon створить свою Stadia, з Блек-Джеком та Стрімерами

Настолці Divinity Original Sin — бути, сказав народ на Kickstarter

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

Повний перелік ігор для Stadia станом на сьогодні

Google Stadia

Google Stadia — 9.99$ і купа приємностей

Stadia Connect по версії PlayUA

Чим вам загрожує збій сервісів Google?

google-cloud

Популярне