Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Чутки не брехали, й одна з найлегендарніших рольових серій, Baldur’s Gate, після 20 років з часу свого релізу отримає продовження.

Розробкою Baldur’s Gate 3 займається бельгійська команда Larian Studios, здібності якої можна оцінити за надзвичайно вражаючими Divinity: Original Sin та Divinity: Original Sin 2.

Тизер показали під час конференції Google, де розкрили нові подробиці ігрового сервісу Stadia. Тож не дивно, що вона вийде в ньому, однак передусім гра вийде у звичайний роздрібний продаж спершу на ПК, а згодом і на консолях.

Події відбуватимуться за 100 років після завершення оригінальної дилогії, тому якщо ви не знайомі з класичною дилогією — нічого страшного. Іллітіди, ктулуподібні пожирачі мозку та психоманти, повернулися з небуття та спробують відбудувати свою імперію — і звісно ж, тільки ми зможемо їх спинити.

Автори обіцяють насичений сюжет, небачені раніше ігрові механіки (хоча куди вже далі після Divinity: Original Sin 2?!),  колоритних компаньйонів та- куди ж без нього – кооперативний режим.

Точної дати релізу поки що не називають, проте є сенс припускати, що Baldur’s Gate 3 вийде не раніше другої половини 2020 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Larian Studios відкрили офіс у Варшаві

p.ua.larian Варшава

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

Baldur’s Gate 3 визнано найкращою грою BAFTA Games Awards 2024

Larian Studios не буде створювати ні Baldur’s Gate 4, ні DLC до BG3

baldur's gate 3

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Helldivers 1

Google презентували ШІ, який грає в ігри як людина

p.ua.ai

Marvel’s Spider-Man 2 має найбільше номінацій у BAFTA Games Awards

spider man 2

Офіційна підтримка модів для Baldur’s Gate 3 може затриматися через токсичних гравців

bg3