Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Чутки не брехали, й одна з найлегендарніших рольових серій, Baldur’s Gate, після 20 років з часу свого релізу отримає продовження.

Розробкою Baldur’s Gate 3 займається бельгійська команда Larian Studios, здібності якої можна оцінити за надзвичайно вражаючими Divinity: Original Sin та Divinity: Original Sin 2.

Тизер показали під час конференції Google, де розкрили нові подробиці ігрового сервісу Stadia. Тож не дивно, що вона вийде в ньому, однак передусім гра вийде у звичайний роздрібний продаж спершу на ПК, а згодом і на консолях.

Події відбуватимуться за 100 років після завершення оригінальної дилогії, тому якщо ви не знайомі з класичною дилогією — нічого страшного. Іллітіди, ктулуподібні пожирачі мозку та психоманти, повернулися з небуття та спробують відбудувати свою імперію — і звісно ж, тільки ми зможемо їх спинити.

Автори обіцяють насичений сюжет, небачені раніше ігрові механіки (хоча куди вже далі після Divinity: Original Sin 2?!),  колоритних компаньйонів та- куди ж без нього – кооперативний режим.

Точної дати релізу поки що не називають, проте є сенс припускати, що Baldur’s Gate 3 вийде не раніше другої половини 2020 року.

Читайте також

Мовна ШИЗА Ґуґла, Український NETFLIX та PlayStation 5 (AdrianZP)

Baldur’s Gate 3 у дочасному доступі затримається на тиждень

Оголошено дату релізу та системні вимоги Baldur’s Gate III

baldur's gate III

Baldur’s Gate III вийде в дочасному доступі на місяць пізніше, десь у вересні

Як протести у США вплинули на Electronic Arts та інші компанії

Detroit: Become Human

Голова Take-Two Interactive розкритикував Google Stadia

google stadia

За тиждень нам розкажуть багато нового про Baldur’s Gate III. А поки ось тизер

Baldur’s Gate III

Усе, що Google показали на квітневому Stadia Connect

googl stadia