Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Чутки не брехали, й одна з найлегендарніших рольових серій, Baldur’s Gate, після 20 років з часу свого релізу отримає продовження.

Розробкою Baldur’s Gate 3 займається бельгійська команда Larian Studios, здібності якої можна оцінити за надзвичайно вражаючими Divinity: Original Sin та Divinity: Original Sin 2.

Тизер показали під час конференції Google, де розкрили нові подробиці ігрового сервісу Stadia. Тож не дивно, що вона вийде в ньому, однак передусім гра вийде у звичайний роздрібний продаж спершу на ПК, а згодом і на консолях.

Події відбуватимуться за 100 років після завершення оригінальної дилогії, тому якщо ви не знайомі з класичною дилогією — нічого страшного. Іллітіди, ктулуподібні пожирачі мозку та психоманти, повернулися з небуття та спробують відбудувати свою імперію — і звісно ж, тільки ми зможемо їх спинити.

Автори обіцяють насичений сюжет, небачені раніше ігрові механіки (хоча куди вже далі після Divinity: Original Sin 2?!),  колоритних компаньйонів та- куди ж без нього – кооперативний режим.

Точної дати релізу поки що не називають, проте є сенс припускати, що Baldur’s Gate 3 вийде не раніше другої половини 2020 року.

Читайте також

Press F: Google закриває Stadia

У Resident Evil Village можна пограти в браузері

Residen Evil Village

Російські блогери більше не зможуть монетизувати свої відео на YouTube

Google Chrome кардинально змінює дизайн

Google Chrome

У Stadia можуть з’явитися безкоштовні демо до ігор

Stadia

Наступний патч для Baldur’s Gate 3 додасть клас чарівника

baldur's gate 3

Google тестують Premium Lite — дешевшу версію підписки для YouTube

YouTube

Stadia анонсували нову схему розподілення доходів щоб привабити більше розробників

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: