web analytics

Повний календар виходу доповнень до Star Wars: Battlefront

Раніше повідомлялося, якщо як і будь-яка мережева стрілянка, Star Wars: Battlefront протягом тривалого часу отримуватиме цікаві та оригінальні доповнення. Першою ластівкою було доповнення «Битва за Джаку», яке спільнота сприйняла з прохолодою. Однак тепер стало відомо, що 2016 рік для фанатів піу-піу буде вельми насичений, адже Electronic Arts спільно з DICE оприлюднили детальний перелік усього прийдешнього контенту і в цьому плані є не лише палац Джабби Гатта, а й бої на культовій для фанатів далекої-далекої галактики Зірки смерті.

Календар DLC на перший квартал 2016

Січень

Усе почнеться сьогодні з виходом безкоштовного DLC «База рейдерів». Це виживальна мапа на планеті Татуїн, на якій можна буде зіграти в режими «Полювання на героя», «Зона викиду», «Борня» і «Герої проти лиходіїв». Крім того Люк Скайвокер і Ган Соло отримають спеціальне зимове спорядження, яке раніше було доступне усім, хто виконав завдання спільноти «Героїчний Новий рік».

А для повного задоволення і глибшого вивчення нової і старих мап, у січні гравці зможуть створювати приватні матчі, братимуть участь у щоденних випробуваннях і подіях спільноти.

Лютий

Ув останній місяць зими розробники, немов бажають додати нам снігу, а тому зосередяться на планеті Гот. На ній з’явиться нова розлога мапа, що підтримуватиме великі режими гри «Переламна мить», «Атака крокунів», «Ескадра» та «Перевага». Також на Готі у лютому з’явиться нове завдання на виживання. О і режим «Переламна мить» наприкінці цієї зими стане доступний також на інших великих мапах гри.

Березень

У місяць, коли мали би задзюркотіти струмочки і набубнявіти бруньки, ви усього цього не побачите, бо досліджуватимете зелені діброви планети Ендор. Тут теж з’явиться нова велика мапа для великих мережевих режимів. Крім того березневе оновлення зачепить пустельний Татуїн, де з’явиться нове завдання на виживання. Принцесу Лею у березні приодягнуть у новенький костюмчик.

O6trPK2KQdWc

Платні DLC

Усі, хто проплатив майже 1000 гривень за сезонну перепустку до Star Wars: Battlefront протягом року отримають:

«Star Wars: Battlefront — Зовнішнє кільце» вийде у березні і дозволить повбивати прекрасних людей і прибульців у палаці Джабби Гатта на Татуїні і на фабриках Салласту;
● «Star Wars: Battlefront — Беспін» вийде влітку цього року і подарує цілий комплект розваг, зосереджених у Хмарному місті на Беспіні;
● «Star Wars: Battlefront — Зірка смерті» вийде восений і фанати вмліватимуть від щастя. Трохи дивно буде, якщо над Зіркою смерті не можна буде політати на винищувачах, але розробники вже запевняли, що космічних баталій у новому Battlefront не буде (може передумають?);
● Четверте доповнення для Star Wars: Battlefront вийде на початку 2017-го року і про нього поки що нічого невідомо.

З огляду на такий переконливий план розвитку гри, можна сподіватися, що нарешті буде виправлено проблеми з чітерами і деякі незначні огріхи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Elden Ring: Shadow of the Erdtree придбали 5 000 000 гравців за перший тиждень

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Ремастер Star Wars: Bounty Hunter випустять в серпні

star wars bounty hunter

«Це не DLC, а повноцінна гра»: Shadow of the Erdtree стало найвище оціненим доповненням в історії

shadow of the erdtree

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

fallout tes

Доповнення The Final Shape для Destiny 2 — найвище оцінений реліз 2024 року

final shape