Повний календар виходу доповнень до Star Wars: Battlefront

Раніше повідомлялося, якщо як і будь-яка мережева стрілянка, Star Wars: Battlefront протягом тривалого часу отримуватиме цікаві та оригінальні доповнення. Першою ластівкою було доповнення «Битва за Джаку», яке спільнота сприйняла з прохолодою. Однак тепер стало відомо, що 2016 рік для фанатів піу-піу буде вельми насичений, адже Electronic Arts спільно з DICE оприлюднили детальний перелік усього прийдешнього контенту і в цьому плані є не лише палац Джабби Гатта, а й бої на культовій для фанатів далекої-далекої галактики Зірки смерті.

Календар DLC на перший квартал 2016

Січень

Усе почнеться сьогодні з виходом безкоштовного DLC «База рейдерів». Це виживальна мапа на планеті Татуїн, на якій можна буде зіграти в режими «Полювання на героя», «Зона викиду», «Борня» і «Герої проти лиходіїв». Крім того Люк Скайвокер і Ган Соло отримають спеціальне зимове спорядження, яке раніше було доступне усім, хто виконав завдання спільноти «Героїчний Новий рік».

А для повного задоволення і глибшого вивчення нової і старих мап, у січні гравці зможуть створювати приватні матчі, братимуть участь у щоденних випробуваннях і подіях спільноти.

Лютий

Ув останній місяць зими розробники, немов бажають додати нам снігу, а тому зосередяться на планеті Гот. На ній з’явиться нова розлога мапа, що підтримуватиме великі режими гри «Переламна мить», «Атака крокунів», «Ескадра» та «Перевага». Також на Готі у лютому з’явиться нове завдання на виживання. О і режим «Переламна мить» наприкінці цієї зими стане доступний також на інших великих мапах гри.

Березень

У місяць, коли мали би задзюркотіти струмочки і набубнявіти бруньки, ви усього цього не побачите, бо досліджуватимете зелені діброви планети Ендор. Тут теж з’явиться нова велика мапа для великих мережевих режимів. Крім того березневе оновлення зачепить пустельний Татуїн, де з’явиться нове завдання на виживання. Принцесу Лею у березні приодягнуть у новенький костюмчик.

O6trPK2KQdWc

Платні DLC

Усі, хто проплатив майже 1000 гривень за сезонну перепустку до Star Wars: Battlefront протягом року отримають:

«Star Wars: Battlefront — Зовнішнє кільце» вийде у березні і дозволить повбивати прекрасних людей і прибульців у палаці Джабби Гатта на Татуїні і на фабриках Салласту;
● «Star Wars: Battlefront — Беспін» вийде влітку цього року і подарує цілий комплект розваг, зосереджених у Хмарному місті на Беспіні;
● «Star Wars: Battlefront — Зірка смерті» вийде восений і фанати вмліватимуть від щастя. Трохи дивно буде, якщо над Зіркою смерті не можна буде політати на винищувачах, але розробники вже запевняли, що космічних баталій у новому Battlefront не буде (може передумають?);
● Четверте доповнення для Star Wars: Battlefront вийде на початку 2017-го року і про нього поки що нічого невідомо.

З огляду на такий переконливий план розвитку гри, можна сподіватися, що нарешті буде виправлено проблеми з чітерами і деякі незначні огріхи.

Читайте також

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Майже Сіті 17: якби Львів був частиною Галактичної Імперії

Мандалорець 3 / жінка Зорро та Гамлетесса / Електричний Штат та інші КІНО НОВИНИ #1 (ПАН КАРПАН)

Книга Боби Фетта: стали відомі подробиці про новий серіал

Дісней розриває! Чого чекати від Марвел, Піксар та Зоряних Війн? (ПАН КАРПАН)

“Зоряні війни” об’єднали з Minecraft

Star Wars

Юен Мак-Ґрегор повернеться до ролі Обі-Вана Кенобі в березні 2021… якщо щось не завадить. Пандемія, наприклад

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: