Повний календар виходу доповнень до Star Wars: Battlefront

Раніше повідомлялося, якщо як і будь-яка мережева стрілянка, Star Wars: Battlefront протягом тривалого часу отримуватиме цікаві та оригінальні доповнення. Першою ластівкою було доповнення «Битва за Джаку», яке спільнота сприйняла з прохолодою. Однак тепер стало відомо, що 2016 рік для фанатів піу-піу буде вельми насичений, адже Electronic Arts спільно з DICE оприлюднили детальний перелік усього прийдешнього контенту і в цьому плані є не лише палац Джабби Гатта, а й бої на культовій для фанатів далекої-далекої галактики Зірки смерті.

Календар DLC на перший квартал 2016

Січень

Усе почнеться сьогодні з виходом безкоштовного DLC «База рейдерів». Це виживальна мапа на планеті Татуїн, на якій можна буде зіграти в режими «Полювання на героя», «Зона викиду», «Борня» і «Герої проти лиходіїв». Крім того Люк Скайвокер і Ган Соло отримають спеціальне зимове спорядження, яке раніше було доступне усім, хто виконав завдання спільноти «Героїчний Новий рік».

А для повного задоволення і глибшого вивчення нової і старих мап, у січні гравці зможуть створювати приватні матчі, братимуть участь у щоденних випробуваннях і подіях спільноти.

Лютий

Ув останній місяць зими розробники, немов бажають додати нам снігу, а тому зосередяться на планеті Гот. На ній з’явиться нова розлога мапа, що підтримуватиме великі режими гри «Переламна мить», «Атака крокунів», «Ескадра» та «Перевага». Також на Готі у лютому з’явиться нове завдання на виживання. О і режим «Переламна мить» наприкінці цієї зими стане доступний також на інших великих мапах гри.

Березень

У місяць, коли мали би задзюркотіти струмочки і набубнявіти бруньки, ви усього цього не побачите, бо досліджуватимете зелені діброви планети Ендор. Тут теж з’явиться нова велика мапа для великих мережевих режимів. Крім того березневе оновлення зачепить пустельний Татуїн, де з’явиться нове завдання на виживання. Принцесу Лею у березні приодягнуть у новенький костюмчик.

O6trPK2KQdWc

Платні DLC

Усі, хто проплатив майже 1000 гривень за сезонну перепустку до Star Wars: Battlefront протягом року отримають:

«Star Wars: Battlefront — Зовнішнє кільце» вийде у березні і дозволить повбивати прекрасних людей і прибульців у палаці Джабби Гатта на Татуїні і на фабриках Салласту;
● «Star Wars: Battlefront — Беспін» вийде влітку цього року і подарує цілий комплект розваг, зосереджених у Хмарному місті на Беспіні;
● «Star Wars: Battlefront — Зірка смерті» вийде восений і фанати вмліватимуть від щастя. Трохи дивно буде, якщо над Зіркою смерті не можна буде політати на винищувачах, але розробники вже запевняли, що космічних баталій у новому Battlefront не буде (може передумають?);
● Четверте доповнення для Star Wars: Battlefront вийде на початку 2017-го року і про нього поки що нічого невідомо.

З огляду на такий переконливий план розвитку гри, можна сподіватися, що нарешті буде виправлено проблеми з чітерами і деякі незначні огріхи.

Читайте також

Sonic Frontiers обмежує доступ до доповнень, якщо ви пройшли туторіал

Sonic Frontiers

Quantic Dream власноруч злила подробиці Star Wars: Eclipse

quantic dream brings out the big drum with star wars eclipse

Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Нарощуючи імідж України. Інтерв’ю з Оленою Бутенко, менеджеркою Kevuru Games

Олена Бутенко, Kevuru Games

Ремейк Star Wars: Knights of the Old Republic віддали російським розробникам

star wars knights of the old republic

Розробку рімейку The Star Wars: Knights of the Old Republic призупинили

star wars knights of the old republic

Доповнення Cole’s Legacy для inFAMOUS Second Son стало безкоштовним!

Infamous Second Son

У The Sims 4 зʼявиться можливість тонкого налаштування сексуальності вашого сіма

The Sims 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: