starfield journeyspace wallpaper 5654x2763 01

Повний таймлайн Starfield: історія людей майбутнього

Автор: Катерина Базуліна

Кожна ідея народжується з думки. Кожна мрія формується з бажання. Кожна подорож починається з першого кроку. Кожна історія має свій початок.

Людство майбутнього. Чи приречені ми стати космічною расою? Расою першовідкривачів, дослідників, мандрівників та відчайдухів, що відкрили свої душі міжзоряному світлу нескінченної безодні? Так чи інакше на це питання намагалася відповісти більшість мрійників світу, проте лише меншість намагалася це уявити. Людство. Космос. Як виглядає історія людей майбутнього?

На це питання спробувала відповісти і прийдешня пригодницька рольова гра від Bethesda. Навіть більше — Starfield представила нам цілий таймлайн, в якому уявила, як саме людство відкриватиме для себе безмежні простори космосу. А от що з цього вийде — вирішувати тільки гравцям, оскільки гра обіцяє нелінійний сюжет з безпрецедентною свободою дій (більше 100 зоряних систем для дослідження: 1000 планет, 4 великих міста).

Готові зазирнути у майбутнє разом із Starfield? Тоді вперед: до зірок!

2050 рік

Люди вперше прибувають на Марс. До 2100-го року люди живуть в космосі.

2156 рік

Люди прибувають на Альфа Центавру (4.37 світлових років від Землі).

2159 рік

Створено Сполучені Колонії.

2160 рік

Засновано Нову Атлантиду — місто, що стає офіційною столицею Сполучених Колоній  у 2161 році.

2167 рік

Соломон Ко заселяє Шайєнн та засновує своє перше поселення — Акілу.

2188 рік

Ко запрошує Волія приєднатися до Шайєнн у новому альянсі — Колективі Вільної Зірки. КВЗ офіційно формується у 2189 році.

2194 рік

Сполучені Колонії розміщують зоряну станцію під назвою “Клініка” на орбіті Діпала в системі Наріон. Неприєднані народи Наріону сприймають це як спробу СК розширити свої кордони та вимагають від них позбутися станції. СК відмовляються; люди Наріону голосують за своє приєднання до Колективу Вільної Зірки, що мобілізується для захисту системи у 2195 році.

2196 рік

У відповідь на мобілізацію Вільної Зірки СК переміщують свій флот у систему Наріон. КВЗ відповідає тим самим. Починається Наріонська війна.

2216 рік

Наріонська війна затягується через погіршення суспільних настроїв. Зрештою, у 2216 році СК та КВЗ підписують Наріонську угоду, що завершує конфлікт.

2221 рік

Рейнджери Вільної Зірки стають захисними та слідчими силами. Їхня мета — служіння громадянам КВЗ.

2275 рік

Себастьян Бенкс формує “Сузір’я”. Оригінальними членами стають: Хлоя Бао — вчена-фізик; Ая Мамаса — наймолодший член “Сузір’я”, протеже Себастьяна; Даріус Андріс — ботанік та спеціаліст із ксенофлори; Бернадетт Лорент — багата спадкоємиця і любителька пригод; Еверадо Ґілл — колишній контрабандист; Кадрі Тома — біолог і фізик. У Новій Атлантиді побудовано Ложу — місце для служіння потребам поколінням людей “Сузір’я”.

2305 рік

До “Сузір’я” приєднується Барретт.

2307 рік

Колектив Вільної Зірки починає займатися фермерством на планеті Веста в системі Лунара. Близько 2308 року Сполучені Колонії звинувачують КВЗ у порушенні Наріонської угоди через заснування власної колонії у четвертій зоряній системі. Дипломатичні переговори зриваються, і СК беруть Весту в облогу, вбиваючи всіх, хто залишився на планеті (чи прибув для її захисту). Розпочинається Війна Колоній.

2310 рік

“Сузір’я” знаходить свій перший Артефакт і ховає його у власному архіві.

2311 рік

Після декількох років конфлікту, Війна Колоній фактично завершується Шайєннською битвою, в ході якої флотилія цивільних та військових кораблів КВЗ здолала головний корабель військово-морського флоту СК за допомогою тактики блискавичного нападу.

2315 рік

Авангард Сполучених Колоній засновано як частину відповіді СК на використання Колективом Вільної Зірки цивільних кораблів під час останньої війни. Авангард — це власний цивільний флот СК, що покладається на цивільних осіб (із власними кораблями), які зобов’язалися захищати Сполучені колонії та їхні інтереси. Найвища нагорода за цю послугу — громадянство Сполучених колоній.

2319 рік

Сара Морґан стає наймолодшою керівницею Штурманського корпусу Сполучених колоній, однак посаду займає недовго, оскільки підрозділ закривається у 2320 році. Покинута плисти за течією, Сара приєднується до “Сузір’я” з бажанням застосувати здобуті в роботі навички.

2321 рік

Вальтер Штрауд — співвласник “Штрауд-Еклунд”, одного з провідних виробників зорельотів Заселених Систем, приєднується до Сузір’я і стає їхнім основним фінансовим спонсором.

2322 рік

Колишній пірат Багряного флоту Володимир Салл приєднується до “Сузір’я”.

2325 рік

Сара Морґан стає виконавицею обов’язків голови правління “Сузір’я”. Теолог Маттео Хатрі приєднується до альянсу.

2326 рік

Барретт знаходить Артефакт в архіві “Сузір’я”, що привертає його увагу своєю унікальністю.

Після місяців листування із Сарою Морґан, випускницю та талановиту науковицю Ноель запрошено стати членом “Сузір’я”.

2327 рік

Рейнджер КВЗ Сем Ко разом зі своєю донькою Корою приєднуються до альянсу.

2328 рік

До “Сузір’я” приєднується Андреа.

Барретт переконує альянс придбати та модифікувати для глибокого сканування космічного простору зоряну станцію “L-868”, тепер на прізвисько “Око”.

2330 рік

Починається Starfield.

Невідомо, що принесе нам майбутнє, і як закінчиться наша історія (та про які секрети нам доведеться дізнатися), проте одне можна сказати напевне: це буде незабутня подорож. Доля кличе до зірок, чи не так?

Starfield виходить на PC та Xbox Series 6 вересня. Проте для деяких гравців ранній доступ до гри відкриється вже завтра.

Безпечних вам пригод, космічні рейнджери.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Яка швидкість Інтернету потрібна для ігор?

Автор: PlayUA

internet speed 02

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Автор: Гладкий Максим

Prey

Топові смартфони для геймінгу від китайського бренду realme

Автор: PlayUA

realme 03

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

Автор: Олег Куліков

bg3 act 2

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 1 акту

Автор: Олег Куліков

85e3eb675ab1533fa03ed875da5102be

Planet of Lana, Core Keeper, Moonstone Island — Що показали на Nintendo Indie World?

Автор: Гладкий Максим

moonstone island

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: