«Поєднання CS:GO та Overwatch» — стрімер розповів про безіменний проєкт Riot Games

Відомий коментатор гри Counter-Strike: Global Offensive, HenryG, поділився своїми враженнями від гри Project A, яку створює компанія Riot Games.

Деталей щодо проєкту було мало з моменту його оприлюднення у 2019 році. Раніше він описувався як поєднання Overwatch та Counter-Strike, про що також стверджує HenryG. Riot Games уже кілька років працює над Project A і залучає як колишніх, так і нинішніх професійних гравців FPS у свою студію впродовж розробки, щоб перевірити та вдосконалити гру. Не було підтверджено дати випуску чи навіть очікуваного терміну завершення розробки, але виконавчий продюсер гри, Анна Донлон, пообіцяла, що гравцям розкажуть більше після 2020 року.

Тепер, завдяки серії публікацій коментатора HenryG, шанувальники мають трохи більше інформації про проєкт “Riot Games Project A”. Хоч він і не зміг розібратися у конкретних деталях і механіці гри, але виявив, що це тактичний шутер у якому грають 5 на 5.  Має у собі елементи FPS-ігор на основі класу та героїв, таких як Overwatch та Apex Legends.

HenryG додав, що гравці «можуть чудово провести час, не докладаючи занадто багато зусиль», а ігроладні механіки Project A були надзвичайно витонченими. Так само як у Counter-Strike, гравцям доводиться купувати свої здібності на початку кожного раунду тими ж грошима, які вони використовують для придбання зброї, даючи гравцям можливість частково інвестувати свої гроші у себе чи у іншого гравця. Коментатор також повідомляє, що всі класи мають доступ до однієї і тієї ж родової зброї і один постріл у голову з однієї з перших гвинтівок гри зробить достатню шкоду, щоб зняти противника незалежно від того, який персонаж володіє нею.

Автор: Максим Навроцький

Читайте також

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

Riot Games анонсує серію офіційних турнірів по Valorant

Мультсеріал за мотивами League of Legends перенесли на рік

Arcane

Valorant портують на консолі…чи ні?

Valorant нарешті доступна всім охочим!

Valorant

Популярне