Працівники Activision Blizzard створили антидискримінаційний комітет

Група чинних та колишніх працівників Activision Blizzard сформувала новий комітет, що покликаний боротися з сексизмом та расовою нерівністю та іншими формами дискримінації в компанії. Поки цей комітет складається всього з 12 осіб, але вже направив перелік вимог до CEO компанії, Боббі Котика, відповідальної за девірсифікацію, Крістен Гайнс, та очільниці відділу кадрів Джулі Годжс.

За даними The Washington Post, документ обʼємом в чотири сторінки містить вимоги щодо створення місць для приватної лактації, можливості отримання оплачуваного дванадцятитижневого декрету та проведення незалежних розслідувань інцидентів про які повідомляють працівники. Останнє ймовірно покликане йти в розріз з нещодавньо створеним Activision «Комітетом з відповідальності на робочому місці», адже це утворення серед інших містить кількох членів ради директорів компанії. За таких умов, говорити про “незалежність” розслідувань важко.

Крім того, ця група працівників закликає до формування мережі підтримки трансгендерів для всіх трансгендерних працівників компанії. Також працівники просять можливості повністю документувати будь-які випадки спілкування з працівниками відділу кадрів.

Відповідь представників керівництва Activision Blizzard не заставила довго на себе чекати:

Ми цінуємо, що ці співробітники хочуть приєднатися до нас для створення кращої Activision Blizzard і розвитку вже досягнутого нами. Наприклад, ми вже модернізували наші засоби для лактації, відмовилися від арбітражу, найняли нових керівників DEI та EEO та співпрацюємо з співробітниками, щоб зробити нашу політику та процеси більш інклюзивними.

Джессіка Тейлор, речник Activision Blizzard

Читайте також

Overwatch 2 за тиждень отримає нового героя-танка з наноботами

Overwatch 2 Ramatta

Федеральна торгова комісія може оскаржити угоду між Microsoft та Activision Blizzard

microsoft

Blizzard повністю йде з Китаю

Чутки: Diablo IV вийде у квітні

2022 11 07 13.58.31

PlayStation притримує свою презентацію, щоб завадити найбільшій угоді у ігровій індустрії

Spider-Man 2

Overwatch 2 може вбити ваш ПК, а розробники відкуповуються скінами

hant virus wants to burn down your antminer

Чутки: У Call of Duty: Modern Warfare II зʼявляться Мессі та Неймар

call of duty modern warfare ii

Activision анонсує нового Креша на The Game Awards 2022

crash bandicoot

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: