Працівники Activision Blizzard створили антидискримінаційний комітет

Група чинних та колишніх працівників Activision Blizzard сформувала новий комітет, що покликаний боротися з сексизмом та расовою нерівністю та іншими формами дискримінації в компанії. Поки цей комітет складається всього з 12 осіб, але вже направив перелік вимог до CEO компанії, Боббі Котика, відповідальної за девірсифікацію, Крістен Гайнс, та очільниці відділу кадрів Джулі Годжс.

За даними The Washington Post, документ обʼємом в чотири сторінки містить вимоги щодо створення місць для приватної лактації, можливості отримання оплачуваного дванадцятитижневого декрету та проведення незалежних розслідувань інцидентів про які повідомляють працівники. Останнє ймовірно покликане йти в розріз з нещодавньо створеним Activision «Комітетом з відповідальності на робочому місці», адже це утворення серед інших містить кількох членів ради директорів компанії. За таких умов, говорити про “незалежність” розслідувань важко.

Крім того, ця група працівників закликає до формування мережі підтримки трансгендерів для всіх трансгендерних працівників компанії. Також працівники просять можливості повністю документувати будь-які випадки спілкування з працівниками відділу кадрів.

Відповідь представників керівництва Activision Blizzard не заставила довго на себе чекати:

Ми цінуємо, що ці співробітники хочуть приєднатися до нас для створення кращої Activision Blizzard і розвитку вже досягнутого нами. Наприклад, ми вже модернізували наші засоби для лактації, відмовилися від арбітражу, найняли нових керівників DEI та EEO та співпрацюємо з співробітниками, щоб зробити нашу політику та процеси більш інклюзивними.

Джессіка Тейлор, речник Activision Blizzard

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

Toys for Bob відокремлюється від Activision Blizzard і хоче стати партнером Microsoft

Crash Bandicoot 4: It's About Time