Права на фільм про Соніка тепер у іншого власника

Повнометражний фільм про Соніка фанати очікували ще з часів, коли трава була зеленішою, а ігри складнішими. Перші чутки стосовно процесу виробництва фільму за мотивами ігор про надзвукового їжака почали з’являтись після анонсу в 2014 році. Тоді над проектом працювали Sony Pictures та Marza Animation Planet, яка належить холдингу Sega Sammy. В 2016 році голова Sega казав, що очікувати вихід стрічки слід через два роки. Тепер права на екранізацію належать Paramount Pictures, і надалі процес виробництва відбуватиметься без участі колишніх власників. Проте основний склад команди, відповідальної за створення фільму, залишився без змін.

За даними Hollywood Reporter, режисером фільму є Джеф Фоулер. Також у команді помічені продюсер серії фільмів “Форсаж” Ніл Моріц та режисер “Дедпула” Тім Міллер, який займає посаду виконавчого продюсера.

Прем’єру стрічки слід очікувати в 2019 році. Зважаючи на довгий виробничий процес, вважатимемо, що все пройде згідно з висловом: “Крізь терни до зірок”. А може й ні.

Читайте також

Картингові перегони з Соніком повернуться. Щоправда, невідомо коли

Sonic

Відеоогляд фільму «Аудитор»

Огляд фільму «Аудитор»

Про онлайн-трансляцію, що покаже нові уривки з фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати”

Відеоогляд мультфільму «Лелеки»

Огляд мультфільму «Лелеки»

Історія персонажів Suicide Squad

Відеоогляд фільму «Саллі»

Популярне