«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

Директор Arrowhead Йохан Пілестедт висловився стосовно появи технології DLSS і монетизації в Helldivers 2. Обидві відповіді можна заносити до золотого фонду цитат.

Я обожнюю DLSS та інші технології, які покращують продуктивність ігор, але коли доводиться обирати між якістю ігроладу з більшою кількістю контенту чи сучасними технологіями, пріоритети очевидні.

Якщо ви також подумали про відсутність бажання імплементували DLSS у майбутньому, то пан Йохан радше дав натяк, що технологію апскейлингу варто очікувати у майбутніх оновленнях — наразі для неї банально важко знайти час за нагальнішими покращеннями.

Крім цього, керівник Arrowhead сказав, що право на монетизацію власної гри потрібно заслужити і не перетворювати гру на pay-to-win, а скоріше зробити спосіб додатково підтримати розробників.

«Право на монетизацію треба заслужити» — я щиро в це вірю. Якщо люди хочуть підтримувати якусь гру, у них завжди має бути можливість, але ми ніколи нікого не примушували до цього.

Йохан Пілестедт

Helldivers 2 — цьогорічний феномен, продажі якого в десятки разів перевищили очікування студії та склали 3 млн копій усього за 18 днів, а сервери не витримували високий онлайн у перші два тижні, тому їх місткість довелося підвищувати з 450 000 до 700 000 одночасних гравців.

В Arrowhead планують активно та безкоштовно підтримувати гру найближчими роками. У мережі вже з’явилися перші злиті кадри ігроладу за меха, якого обіцяли додати з першими оновленнями.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Світ дикої природи Horizon Forbidden West [Поради для виживання]

Світ дикої природи Horizon Forbidden West

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two