Gamescom 2015: Mafia III — прем’єра трейлеру та аналіз

Mafia3_Logo_White (1)

Відбулася прем’єра дебютного трейлеру Mafia III, на яку всі так чекали ще з минулого тижня.  У ньому під чудовий саундтрек головний герой відвозить в болото з крокодилами понівеченого чоловіка і тим часом вголос розмірковує про значення слова «Сім’я». Разом із ним на страту прибувають чотири друзі, в одному з яких можна впізнати головного героя із другої частини серії — Віто Скалету.

Головним героєм третьої «Мафії» стане темношкірий хлопець на ім’я Лінкольн Клей, а місцем дії — місто Новий Орлеан (штат Луїзіана, США). На календарі 1968 рік, а Лінкольн, який виріс без батьків, уже встиг відвоювати у В’єтнамі. Отримавши від життя добрячого ляпаса, він зробив висновок: сім’я — це не ті, з ким ти виростав, а ті, за кого ти готовий померти. По ходу сюжету йому належить боротися проти італійської мафії в Новому Орлеані і мстити за вбитих друзів.

1968 рік — період, коли расова дискримінація в Америці була на дуже високому рівні. Зокрема, саме цього року вбили відомого політичного діяча Мартіна Лютера Кінґа. У той же час, головний герой являється символом епохи того часу — він повинен зіткнутись з жахливою реальністю, у якій чорношкірого ненавиділи навіть представники закону, без жодних адекватних причин.

У наступних роликах можна побачити перші фрагменти ігроладу нової гри. Схоже, такого непотрібного тут кооперативу таки не буде. Крім того, фізика автомобілів зазнала значних змін. Одночасно з керуванням машиною тепер дозволять використовувати зброю. Бойова система також змінилась і стала більш жорсткою.

Вийде Mafia III у 2016 році для PC, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

HyperX переніс старт продажів ігрової миші Pulsefire Surge в Україні

HyperX Pulsefire Surge

Придбайте нову клавіатуру HyperX під час WEGAME 4.0 зі знижкою 50%

WEGAME 4.0

Розробники Mafia III помітно скоротили штат працівників

Новий трейлер Attack on Titan 2 показує взаємодію героя з навколишнім світом

Attack on Titan 2

Результати святкового розіграшу

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Популярне