Премʼєру «Правила бою» перенесено на січень 2017 року

Премʼєрний показ першої української спортивної драми «Правило бою» перенесено на січень 2017 року.

26 січня кінострічка вийде у всеукраїнський прокат, чому передуватимуть допремʼєрні покази у містах-мільйонниках. Причиною перенесення дати виходу на екрани є прем’єри кінострічки за кордоном, які команда фільму готувала протягом останнього місяця.

«Вперше в історії українського кіно наша стрічка буде презентована у широкому закордонному прокаті, — розповідає продюсер фільму Андрій Єрмак. — Зовсім скоро ми представимо список країн, де також презентуватимемо наш фільм. Наразі відбувається дубляж «Правила бою» декількома іноземними мовами. Таким чином ми виводимо наше кіно на зовсім інший, міжнародний рівень, а це потребує значно більше часу та зусиль, над чим ми зараз і працюємо».

Фільм розповідає про відомого в минулому олімпійського чемпіона Карпова (Олексій Горбунов) — тренера, майстра спорту з боксу, який готує сина Ігоря (Женя Галич) до чемпіонського бою і бере в якості спаринґ-партнера Тараса (Влад Нікітюк). Тарас — звичайний хлопець з вулиці, який в останній момент, через певні обставини, має замінити сина тренера і виступити у фінальному поєдинку проти грізного противника.

Головні ролі зіграли Олексій Горбунов, Влад Нікітюк, Станіслав Боклан, Анатолій Пашинін, Даша Трегубова, Женя Галич, Ахтем Сейтаблаєв, Поліна Логунова, Дмитро Ступка та Олександр Усик.

Читайте також

«Микита Кожумʼяка» ставить нові рекорди у міжнародному прокаті

ЩоВКіно: Січень 2017

Англомовний постер української «Сторожової застави»

Кронрим: місія “Різдво” — тизер

Вийшов тизер української короткометрівки «Кронрим: Місія „Різдво“»

“Незламна” відеоогляд фільму

Огляд фільму “Незламна”

Анонсовано допрем’єрний показ “Незламної”

Популярне