web analytics

Прев’ю Козаки 3

Скільки вже років минуло від дати  виходу перших «Козаків»… Гра сподобалась мільйонам людей в Україні і за її межами. Пізніше GSC пропонувала людям багато інших стратегій: Завоювання Америки, Александр, Козаки 2: Наполеонівські війни та Битва за Європу, але жодна з них не могла зрівнятись із першими, ванільними Козачками.

І тепер, після кількох років цілковитої тиші українська ігрова студія GSC Game World анонсувала гру під назвою «Козаки 3». Ось це для ґеймерів було справжнім святом, адже до того ж всі думали, що студію взагалі закрили після виходу останнього S.T.A.L.K.E.R.’а, але — ні, студія існує і, що найголовніше, працює над новими «Козаками».

То що можна чекати від цього прийдешнього перезапуску/триквелу/римейку?

Пора визначитися

«Козаки 3» – новий проект від ігрової студії GSC Game world, який має бути римейком однієї з найкращих ігор-стратегій 2001 року – «Козаки». У грі буде суттєво покращена графіка, багато нововведень, але ігролад залишиться таким, яким він був у найпершій забавці серії. Тобто нас чекає стратегія у реальному часі з будівництвом, видобуванням ресурсів, деревом розвитку та багатьма іншими сюрпризами. І як належить правильному римейку, гра розробляється на новому або оновленому рушії. Це можна зрозуміти із показаних роликів та скріншотів гри, хоч розробники про це ще нічого не розповідали. Тож у грі з’явиться тривимірність, а отже — більше тактичних і стратегічних можливостей.

Часовий період та нації

Події в грі будуть відбуватись у той же час, що й у перших «Козаках» – а саме в Європі XVII-XVIII ст. У релізній версії іграшки буде всього лиш 12 націй (раніше нам на вибір їх пропонували аж 20). Але не треба засмучуватись, адже розробники пообіцяли, що гру вони обов’язково будуть підтримувати доповненнями, а в доповненнях з’являться й нові нації.

Прев'ю Козаки 3 | Preview

Поки що GSC не повідомляли які саме нації ввійдуть до дванадцяти релізних, але можна припустити таку картину: Україна, Росія, Франція, Австрія, Польща, Англія, Іспанія, Туреччина, Швеція, Португалія, Пруссія, Данія найімовірніше будуть у грі зі старту. Таких висновків можна дійти відкинувши Саксонію, Угорщину, П’ємонт, Алжир, Швейцарію, Нідерланди, Венеція та Баварію. Ці країни відіграли в історії Європи XVII-XVIII значно менше ролі, порівняно із вище названими державами. По-перше території в цих націй були значно дрібнішими, набагато менша армія, бідніша скарбниця і ці всі держави якщо й проводили завойовницькі походи чи напади на інші країни в цей період історії, то лише кільки разів за два століття, також ці країни не мали визначних історичних діячів, які б старанно працювали на благо своєї нації. 

Більшість споруд будуть доволі подібні до споруд із перших Козаків, подібна історія чекає і юнітів, які місцями сильно нагадуватимуть солдатів з попередніх ігор серії. Фанати в захваті, а новачкам — по цимбалах. Шкоди від цього точно не буде, хоча багатьох здивує пропорційна невідповідність розмірів людей розмірам споруд, але це вже такий стиль у серії.

Ґеймплейні зміни

Почнемо із того, що на мапі тепер одночасно може розміщуватись до 10 000 юнітів. У попередніх іграх це число було значно меншим. Наприклад, в перших «Козаках», коли діло заходило за 3 000, гра починала сильно гальмувати, а згодом взагалі вилітала через перевантаження, а в «Козаки 2» понад 2000 юнітів одночасно взагалі було неможливо тримати на мапі. Також у грі буде дійсно реальна фізика, тож тепер у «Козаки 3» з радістю будуть гратись ще й затяті фізики та математики. І відповідно із приходом справжньої фізики ландшафт, або ж рельєф мапи тепер впливатиме на перебіг бою. Тобто тепер ви зможете зайняти висоту та обстрілювати звідти ворожі загони, або ж загнати супротивника в болото чи гірську місцевість і там вчинити над ним жорстоку, або не дуже розправу.

Прев'ю Козаки 3 | Preview

Ще в новій грі буде п’ять самітних кампанії і при цьому їх сюжет буде не таким, як у кампаніях із оригінальних «Козаків». Тож на нас чекають ще й нові сюжети, що дозволять приємно провести кілька вечорів разом із собою. Проте цікаво, як можна зробити силами однієї студії дві гри про один і той же історичний проміжок, але з різними сюжетами? Нажаль покищо не відомо за які нації нам дозволять пограти в цих кампаніях та в яких історіях ми візьмемо участь, але всі ми чудово знаємо що в одній із кампаній буде Україна. До речі тепер українські стрільці будуть найвправнішими та найвлучнішими стрільцями в грі, чорт забирай! Але на жаль рукопашних воїнів у релізній версії наші ігрові пращури не отримають, що наганяє невеличкий сум…

Не мало важить і те, що у грі «Козаки 3» буде значно функціональніший редактор, із яким будь-який гравець самотужки зможе додати до гри і нові нації, і нових юнітів, і навіть своє бачення історії. Тепер кожен зможе підлаштувати гру під себе і для цього потрібно всього лиш трішки наполегливості і програмістського та ґеймдизайнерського хисту.

Козаки 3 – це, безперечно, дуже очікувана і масштабна гра не лише в Україні, а й значно більше у решті світу. У «Козаків 3» є всі шанси стати чудовою грою, у яку гратимуть не одне десятиліття і яка розвиватиметься силами фанатів. Але як воно складеться насправді побачимо вже після релізу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl перенесли на 20 листопада

S.T.A.L.K.E.R. 2

Азовець Олександр “Сей” Лаптій зіграв одного з персонажів у S.T.A.L.K.E.R. 2

Олександр Сей Лаптій сталкер 2

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 почали розповідати про персонажів гри

фауст 1й

Українські голоси та інші подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl — the time of opportunities trailer

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Сергій Григорович досі планує зняти серіал за мотивами S.T.A.L.K.E.R.

p.ua.Сергій Григорович

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Документальний фільм про створення гри S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля вийде в кіно

p.ua.Епізоди