Прев’ю Eisenhorn: XENOS

Всесвіт Warhammer. Колосальний та прекрасний в своєму різноманітті, з цілою БІБЛІОТЕКОЮ першокласних книг. І чому, ніхто з тих, хто брався за ігри по даному всесвіту, не здогадувався, що замість недолугого викидня своїх сценаристів, можна було б взяти один з готових бестселлерів та просто перенести його на екрани гравців? Отут на сцену повільно, трохи шкутильгаючи, проте з великими перспективами, та покладеними на нього сподіваннями  виходить Eisenhorn: XENOS і залишає після себе неоднозначні враження.

УВАГА: Гра все ще перебуває на стадії альфа-тесту! Даний матеріал написаний на основі вражень від нього. Гра може і буде змінюватись до релізу. Все написане нижче є суб’єктивною думкою фаната Warhammer, що чекає чогось гідного по улюбленому всесвіту.

Сюжет даної гри мав стати і є її наріжним каменем. Для старожилів серії сама назва гри дає розуміння того, що в ній відбуватиметься. Для неофітів ж я маю пояснення. Сама назва гри — це ні що інше, як назва першого з циклу романів про імперського інквізитора Ґреґора Айзенгорна, його команду, та їхні поневіряння на службі Богові-Імператору людства. Цікаві ці романи тим, що в них доволі детально прописане життя інквізиторів та їхніх супутників, при цьому чимало уваги приділяється побуту людей в похмурих реаліях сорокового тисячоліття.  Характери героїв виглядають не награними, а цілком природніми, при цьому вони розвиваються упродовж повісті.

Прев'ю Eisenhorn: XENOS | Огляд

Отож, сюжет гри — це історія з першої книги серії під заголовком “Ксенос” (чужий), і Eisenhorn: XENOS  не соромиться вести нас рейками книги, від початку й до кінця слідуючи оригіналу. І це дуже навіть круто! Вельми тішить і те, що думки Ґреґора, котрі дуже допомагають розбиратись в подіях і чудово доповнюють розповідь, в грі також відображені. Зроблено це чудово поставленим закадровим голосом, що піднімає атмосферність до неймовірних висот. Ті, хто тільки знайомляться з похмурим світом сорокатисячника, не будуть почувати себе чужими й отримають цікаву й динамічну історію. Ті ж, хто знайомий із книгами, зможуть побачити дуже навіть непогану візуалізацію прочитаного й змогу пережити пригоди Айзенгорна в його власній шкірі.

Візуальна складова гри не дуже вражає технологічністю. Так, текстурки місцями виглядають мильно, персонажі доволі дерев’яні. Та все це не важливо, бо ці дрібні недоліки затьмарює неперевершений показ гротескно-готичного стилю Warhammer буквально у всьому. Загадкові прилади Механікум, величні краєвиди міст і темні кріосклепи. Навіть персонажі, попри бідність анімації, виглядають просто чудово. Через саму лише художню цінність Eisenhorn: XENOS заслуговує не потрапити до списку поганих ігор по Warhammer, а скріншотами з нього не соромно прикрасити робочий стіл.

Прев'ю Eisenhorn: XENOS

Єдине, що наразі може відлякати від гри —  це, власне, ігролад. Зроблений він у вигляді шутера-слешера від третьої особи. Оскільки Ґреґор інквізитор не простий, а з псайкерсикими здібностями, він може відкидати ворогів, або й взагалі брати їхній розум під свій контроль. Та не чарами єдиними він має винищувати різну погань — для цього нам надали зброю ближнього і дальнього бою. Різноманіття цієї зброї, як і анімацій її використання, не вражає і дуже обмежене. В грі присутня своєрідна система розвитку — ми можемо поліпшувати певні атрибути собі й своїм компаньйонам, купуючи нову зброю та печаті з різними бонусами. Бої проходять на невеликих аренах, де на нас просто випускають купу порогів, яких ми повинні порубати на фарш. Також присутні елементи стелсу, де нам завдяки психосилам та портативному універсальному хакальному пристрою дають можливість спробувати пройти певний шмат мапи тишком. Ну й куди ж без головоломок? Тут вони теж є, та поки що обмежені пошуком/зламом консолей і кртінням різноманітних вентилів. Загалом, ігролад поки що є найслабшою частиною гри.

Eisenhorn: XENOS — темна конячка ігор по Warhammer 40000, та при цьому вона виглядає доволі багатообіцяючою. Загалом враження від гри радше позитивні, ніж негативні, та й більшість теперішніх недоліків при належному старанні з боку розробників можна виправити до релізу. Якщо це буде зроблено, то  нас чекає дуже навіть непогана гра по Warhammer, що відкриватиме цей величний всесвіт для новачків та тішитиме старожилів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Єретик!»: тепер з Ілона Маска сміються фанати Warhammer 40000

sad elon

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Warhammer 40K

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Генрі Кавілл фанатіє від Total War: Warhammer 3

Генрі Кавілл

Warhammer: Vermintide 2 роздають безкоштовно у Steam

Warhammer: Vermintide 2

Humble Bundle випустили набір з франшизою Warhammer: Vermintide

warhammer bundle

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: