Prison Architect і Godfall: Challenger Edition безкоштовно роздають в Epic Games Store

Prison Architect і Godfall: Challenger Edition – дві нових гри, які ви можете цілком безкоштовно та назавжди отримати у Epic Games Store. Роздача триватиме до 18:00 наступного четверга, коли ці проекти замінять на таємну гру.

У Prison Architect ти зможеш побудувати в’язницю суворого режиму, а потім керувати нею. Треба починати роботу та збудувати камеру для утримання вельми небезпечних в’язнів, перша партія яких вже рухається до твоєї майбутньої в’язниці на жовтому автобусі. Коли працівники покладуть останню цеглину, в них не буде часу на відпочинок – вони мають побудувати перший блок, щоб прийняти наступну партію в’язнів. Та коли ці нещасні отримають помешкання, веселощі тільки розпочнуться. Тобі знадобиться їдальня, лазарет та охорона. Це ще не все. Треба налагодити водопостачання та облаштувати спортмайданчик. Без карцеру також не можна. А як обійтися без смертної камери? 

Godfall: Challenger Edition додає 3 нових режими: Lightbringer, Dreamstones та the Ascented Tower of Trials. Всі 3 режими це “ендгейм контент”, тобто призначений для проходження після закінчення основної кампанії. Але якщо ви не проходили кампанію, не засмучуйтеся. Новим гравцям видадуть “великий набір смертоносної зброї та очків новичок, які дозволять зіграти разом зі своїм товаришем (або з двома) у кооперативному режимі.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Prison Architect і Godfall: Challenger Edition ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

В Epic Games Store проходить Мега розпродаж з шаленими знижками

epic mega sale

Отримайте Borderlands 3 безкоштовно в Epic Games Store

borderlands 3

Отримайте Prey, Jotun: Valhalla Edition та Redout безкоштовно в Epic Games Store

prey

Отримайте Terraforming Mars безкоштовно в Epic Games Store

terraforming mars

Отримайте Just Die Already та Paradigm безкоштовно в Epic Games Store

just die already

Отримайте Amnesia: Rebirth та Riverbond безкоштовно в Epic Games Store

amnesia rebirth

Отримайте XCOM 2 та Insurmountable безкоштовно в Epic Games Store

xcom 2

Отримайте Total War: WARHAMMER та City of Brass безкоштовно та назавжди

total war warhammer

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: