Про онлайн-трансляцію, що покаже нові уривки з фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати”

Вже зовсім скоро магія повернеться до кінотеатрів, а всі фанати Гаррі Поттера зможуть знову витягнути свої чарівні палички та побалакати з усіма однодумцями на прем’єрі довгоочікуваного фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати”. Але усі охочі можуть дізнати про фільм трохи більше ще до прем’єри!

За місяць до старту стрічки “Фантастичні звірі і де їх шукати” творці фільму організовують масштабну подію для фанатів, до якої можна буде долучитись наживо з будь-якої точки світу. 13 жовтня о 22:30 (за Києвом), зайшовши на сторінку фільму у Facebook, можна буде зазирнути за лаштунки довгоочікуваної стрічки та зануритись у нову еру магічного світу Дж. К. Ролінґ.

FB_Fan_Event

Найбільше пощастить прихильникам магічного світу Дж. К. Ролінґ з Лондона та Лос-Анджелеса: вони зможуть особисто запитати Еді Редмейну, Кетрін Вотерсон, Коліну Фаррелу, Девіду Йетсу про все, що їх цікавить стосовно фільму. Але й фанати з інших міст та країн побачать усе це у режимі онлайн зі своїх комп’ютерів.

Нагадуємо, що “Фантастичні звірі і де їх шукати” розказує про події 1926 року, коли маг-зоолог Ньют Скамандер якраз завершує свою масштабну подорож, протягом якої прагне відшукати та задокументувати незнаних магічних істот. Заїхавши ненадовго у Нью-Йорк, він стає причиною серйозних проблем, як для магічного, так і звичайного населення міста. Адже маґл на ім’я Якоб переплутав валізи та випадково випустив на свободу кількох Ньютових тварин. Фільм “Фантастичні звірі і де їх шукати” – дебют Дж. К. Ролінґ у якості сценариста.

Читайте також

Минуле та сім’я у новому трейлері «Чорної вдови»

Новий трейлер фільму “Бладшот” з Віном Дізелем

Ніколас Кейдж зіграє актора Ніколаса Кейджа у фільмі про Ніколаса Кейджа

«Джокер» з Хоакіном Феніксом б’є новий рекорд

«Джокер» показав найкращий жовтневий дебют в історії США

В екранізації Mortal Kombat будуть Fatality!

Сиквел “Потягу в Пусан” запущений у виробництво

Права на фільм про Соніка тепер у іншого власника

Популярне