Про Resident Evil 7 та героїв попередніх частин

Розробники нової частини відомої серії Resident Evil вирішили дозволити героям попередніх частин перепочити від екшену та постійної стрілянини – у Resident Evil 7, як зазначив Метью Мерсер (той самий, що подарував свій голос Леону), можна не чекати популярних персонажів у епізодичних ролях. Цього разу Capcom хоче подарувати фанатам нових героїв та зацікавити тих, хто раніше боявся лізти в історію серії.

CERV

Раніше Entertainment Software Rating Board розповіла фанатам деякі подробиці Resident Evil 7. Саме від них стало відомо, що головного героя звуть Ітан, а у покинутий маєток він пішов не через нудне життя, а для того, аби врятувати свою дружину.

У новій частині буде більше горору, насилля та крові. У грі від першої особи ви зможете досліджувати навколишній світ та боротися з ним за допомогою великого різноманіття зброї – тут і пістолети, і вогнемети, усілякі вибухові речовини та бензопили. Засумувати вам точно буде ніколи.

Усі битви супроводжуватимуся різними вересками, м’ясом-кров’ю та реалістичною стріляниною. Варто очікувати кривавих катсцен, від яких кров захолоне, та понівечених трупів з нутрощами назовні, що будуть валятися локаціями “на радість” естетам. Чарівно!

Нагадуємо, що реліз Resident Evil 7 варто очікувати вже 24 січня 2017 року для PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

Читайте також

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Свіжі деталі роботи над Resident Evil Revelations Collection для Nintendo Switch

Resident Evil Revelations

Всі трейлери Sony з Paris Games Weekend 2017

Paris Games Weekend 2017

Виробник «Оселі зла» перезапускає серію фільмів

Відеоогляд Resident Evil 7

RESIDENT EVIL ШВИДКО ФАКТ

Огляд Resident Evil 7

Стрім Resident Evil 7 | ЗАПИС ПРОХОДЖЕННЯ

Популярне