web analytics

Про шлях Shenmue 3 знімуть документальну стрічку

Анонс Shenmue 3 на Е3 2015 — вельми значима подія для усіх прихильників високоякісного грання. Фанати серії роками чекали на продовження драматичної історії Ре Гадзукі, та до анонсу гри на конференції Sony їм залишалось вдовольнятись лише чутками та припущеннями.

На щастя, цей час позаду, тож компанія Definitive Films на чолі Адамом Сіпіоне (Adam Sipione) створює фільм під назвою A Gamer’s Journey: The Definitive History of Shenmue, який присвячений нелегкому шляху Shenmue 3. А зараз ми можемо побачити його тизер-трейлер:

[youtube id=”8M0vUnW0uuk”]

Попри те, що розробка фільму почалася ще до анонсу гри, у ньому використані також сцени з презентації на Е3.  Про час виходу цієї документальної стрічки наразі не повідомляють.

Раді також повідомити, що Kickstarter-кампанія гри ще до свого завершення увінчалась успіхом. Роботи ще багато, тому реліз третьої частини Shenmue 3 запланований аж на 2017 рік. Зауважимо, що за словами самого творця серії Ю Сузукі (Yu Zuzuki), третя частина не завершить історію серії через великий її обсяг. Відтак, у нас є всі підстави сподіватись на четверту частину.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong

Творець Five Nights at Freddy’s втратив 10 000 000$ через розлучення з дружиною

fnaf scott

Документальний фільм про створення гри S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля вийде в кіно

p.ua.Епізоди

«Фанати будуть в захваті». Режисер фільму за мотивами The Legend of Zelda впевнений в якості стрічки

the legend of zelda

Хідео Коджіма оцінив український фільм «20 днів у Маріуполі»

Criterion Collection

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу