Про шлях Shenmue 3 знімуть документальну стрічку

Анонс Shenmue 3 на Е3 2015 — вельми значима подія для усіх прихильників високоякісного грання. Фанати серії роками чекали на продовження драматичної історії Ре Гадзукі, та до анонсу гри на конференції Sony їм залишалось вдовольнятись лише чутками та припущеннями.

На щастя, цей час позаду, тож компанія Definitive Films на чолі Адамом Сіпіоне (Adam Sipione) створює фільм під назвою A Gamer’s Journey: The Definitive History of Shenmue, який присвячений нелегкому шляху Shenmue 3. А зараз ми можемо побачити його тизер-трейлер:

[youtube id=”8M0vUnW0uuk”]

Попри те, що розробка фільму почалася ще до анонсу гри, у ньому використані також сцени з презентації на Е3.  Про час виходу цієї документальної стрічки наразі не повідомляють.

Раді також повідомити, що Kickstarter-кампанія гри ще до свого завершення увінчалась успіхом. Роботи ще багато, тому реліз третьої частини Shenmue 3 запланований аж на 2017 рік. Зауважимо, що за словами самого творця серії Ю Сузукі (Yu Zuzuki), третя частина не завершить історію серії через великий її обсяг. Відтак, у нас є всі підстави сподіватись на четверту частину.

Читайте також

Розробники ремастера The Wonderful 101 показали новий трейлер

The Wonderful 101

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Друге DLC для Shenmue 3 вийде за кілька днів

shenmue 3

Ігролад перших 10 хвилин Doom Eternal

Новий трейлер DOOM: Eternal

У Resident Evil 3 з’явився трейлер в якому показаний Nemesis

Минуле та сім’я у новому трейлері «Чорної вдови»

Новий трейлер фільму “Бладшот” з Віном Дізелем

Популярне