Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

До Games Gathering 2018 залишаються лічені дні. І ми з гордістю можемо повідомити вам, що на конференції ви зможете побачити і стенд PlаyUA. Що ми будемо там робити? Дивитися на те, як прогресує українська і не тільки індустрія відеоігор, а заодно брати інтерв’ю у цікавих особистостей, які приїдуть туди розповісти та показати всім, як потрібно створювати високоякісні проекти. Протягом двох днів конференції лектори з провідних українських та зарубіжних компаній проведуть понад 100 лекцій за основними напрямками ґейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, бізнес, маркетинг, VFX, VR, QA тощо.

Гадаєте, що там не можна буде себе розважити? Так, Games Gathering — це, перш за все, конференція для розробників та тих, хто бажає детальніше дізнатися про індустрію зсередини. Втім, ніхто не відміняв конкурсів та розіграшів, а їх там буде багацько. Найцікавішим для інді-розробників однозначно стане Indie Blast. Що це таке? Indie Blast — можливість отримати власний стенд, на якому розробники мають показати і розказати про свою гру. Також, всі зареєстровані студії беруть участь у Indie Blast Awards (конкурс). Спеціальне журі обере найкращих з найкращих, щоб вручити їм цінні призи та звернути увагу професіоналів на ці проекти.

Що ще? Наприклад, 4A Games привезуть туди гру в постапокаліптичному сетингу. Здогадалися вже про що мова? Так, саме про Metro Exodus. Кожен, хто відвідає Games Gathering, матиме ще й можливість на власні очі побачити (пограти) демо-версію гри.

Також компанія Playtika влаштує для всіх спікерів Pre-Party Games Gathering 2018. 7 грудня, починаючи з 19:30, усі зареєстровані лектори зможуть погомоніти у неформальній обстановці, познайомитися з іншими талановитими людьми та просто приємно провести час. Кількість місць обмежена.

Всі розробники та представники компаній, які відвідають Games Gathering 2018, також мають змогу розповісти про свої проекти, давши інтерв’ю для PlayUA. Необхідно лише заповнити форму для попереднього запису за ось цим посиланням.

Портал PlayUA щиро дякує партнерам, які допомогли нам вкотре реалізувати власні задуми: Wargaming, Acer, HyperX, DXRacer, Hator, Warner Bros., Кіноманія, Ideo-Grafika та Red Bull. Щира подяка їм за підтримку, будемо раді зустрітися і з ними на конференції.

Для тих, хто лише зараз задумався над покупкою квитка, ми з радістю повідомляємо, що ви можете зробити це хоч зараз. Ну, а ще отримати 10%-знижку, якщо використаєте промокод:

PLAYUA10PROMO

Покваптеся, ви встигаєте потрапити на Games Gathering 2018.

А якщо ви вже придбали квиток і точно прийдете на конференцію, тоді не забудьте заглянути до нашого стенду. Приємну компанію і спілкування усім читачам PlаyUA гарантуємо!

    HyperX    Warner Bros.     Kinomania     Ideo-Grafika    DXRacer Logo   Acer Logo   Red Bull Logo   

Читайте також

Розробники Hidden City підготували таємничий квест для гостей Games Gathering 2019

Hidden City

Гайда на Games Gathering 2019 разом з PlayUA

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Defenders. AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Duke Nukem. Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв’ю з Владом Плотніковим

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв'ю з Владом Плотніковим (Games Gathering 2018)

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв’ю з Оленою Мась

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв'ю з Оленою Мась (Games Gathering 2018)

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв’ю з Михайлом Карпанем

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв'ю з Михайлом Карпанем (Games Gathering 2018)

Популярне