Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

До Games Gathering 2018 залишаються лічені дні. І ми з гордістю можемо повідомити вам, що на конференції ви зможете побачити і стенд PlаyUA. Що ми будемо там робити? Дивитися на те, як прогресує українська і не тільки індустрія відеоігор, а заодно брати інтерв’ю у цікавих особистостей, які приїдуть туди розповісти та показати всім, як потрібно створювати високоякісні проекти. Протягом двох днів конференції лектори з провідних українських та зарубіжних компаній проведуть понад 100 лекцій за основними напрямками ґейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, бізнес, маркетинг, VFX, VR, QA тощо.

Гадаєте, що там не можна буде себе розважити? Так, Games Gathering — це, перш за все, конференція для розробників та тих, хто бажає детальніше дізнатися про індустрію зсередини. Втім, ніхто не відміняв конкурсів та розіграшів, а їх там буде багацько. Найцікавішим для інді-розробників однозначно стане Indie Blast. Що це таке? Indie Blast — можливість отримати власний стенд, на якому розробники мають показати і розказати про свою гру. Також, всі зареєстровані студії беруть участь у Indie Blast Awards (конкурс). Спеціальне журі обере найкращих з найкращих, щоб вручити їм цінні призи та звернути увагу професіоналів на ці проекти.

Що ще? Наприклад, 4A Games привезуть туди гру в постапокаліптичному сетингу. Здогадалися вже про що мова? Так, саме про Metro Exodus. Кожен, хто відвідає Games Gathering, матиме ще й можливість на власні очі побачити (пограти) демо-версію гри.

Також компанія Playtika влаштує для всіх спікерів Pre-Party Games Gathering 2018. 7 грудня, починаючи з 19:30, усі зареєстровані лектори зможуть погомоніти у неформальній обстановці, познайомитися з іншими талановитими людьми та просто приємно провести час. Кількість місць обмежена.

Всі розробники та представники компаній, які відвідають Games Gathering 2018, також мають змогу розповісти про свої проекти, давши інтерв’ю для PlayUA. Необхідно лише заповнити форму для попереднього запису за ось цим посиланням.

Портал PlayUA щиро дякує партнерам, які допомогли нам вкотре реалізувати власні задуми: Wargaming, Acer, HyperX, DXRacer, Hator, Warner Bros., Кіноманія, Ideo-Grafika та Red Bull. Щира подяка їм за підтримку, будемо раді зустрітися і з ними на конференції.

Для тих, хто лише зараз задумався над покупкою квитка, ми з радістю повідомляємо, що ви можете зробити це хоч зараз. Ну, а ще отримати 10%-знижку, якщо використаєте промокод:

PLAYUA10PROMO

Покваптеся, ви встигаєте потрапити на Games Gathering 2018.

А якщо ви вже придбали квиток і точно прийдете на конференцію, тоді не забудьте заглянути до нашого стенду. Приємну компанію і спілкування усім читачам PlаyUA гарантуємо!

    HyperX    Warner Bros.     Kinomania     Ideo-Grafika    DXRacer Logo   Acer Logo   Red Bull Logo   

Читайте також

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Як пройшла конференція Games Gathering Odesa 2020

Пакуйте валізи і мерщій на Games Gathering в Одесу

Games Gathering Conference 2020 Odessa

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Games Gathering успіхи 2019 року і плани на 2020

Games Gathering

Як працює АІ у Frostpunk? / Інтерв’ю з Радославом Ґвареком

Radoslaw Gwarek 11 bit Studios

Слово творця: як було створено Diablo і що чекає серію далі?

David Brevik

Героїв Mortal Kombat 11 малювала українська художниця

Владислава Гладкова

Популярне