Про систему гільдій у Swordsman

2

Компанія Perfect World Europe детально розповіла про систему гільдій нової MMORPG під назвою Swordsman.

Мета гільдій у цій грі не обмежується самим лише створенням простору для приємної і комфортною гри з друзями: для одних користувачів гра доповниться онлайн-стратегією, а для інших — новими пригодами. Основним завданням старійшин клану стане вирішення серйозних стратегічних завдань, від яких залежатиме благополуччя всієї організації таких як будівництво бази, захоплення і захист нових територій, політичні союзи та війни з іншими гільдіями.

Для рядових членів гра поповниться квестами, доступними тільки всередині спільноти, масштабними битвами і грабунком або захистом караванів на торгових шляхах. Крім того, учасники клану отримають бонус у вигляді посилення здібностей свого персонажа і додатковий дохід, так як увесь прибуток отримана гільдією ділиться між її учасниками, розподіляючись згідно з їх статусом в організації.

Варто відзначити, що гільдії, які набрали високий рівень, можуть створювати і запускати не тільки власні події, але і квести, а також рейди, доступні виключно для своїх членів.

ss-005

Створити гільдію не так складно: потрібно зібрати чотирьох друзів, а потім зареєструвати її в будь-якому місті. Проте рівень клану на початковому етапі буде нульовою, і у вас не буде можливості набрати нових членів, побудувати базу, створити власні події, квести і рейди. Для переходу на наступний етап вам буде потрібно розвинути гільдію до другого рівня, виконавши ряд непростих квестів. Після їх завершення настає час вибирати сторону і характер вашого клану — викрадати, катувати людей і грабувати каравани, здійснюючи зухвалі нальоти або навпаки — стати захистом всіх жителів світу гри Swordsman, захищаючи торгові шляхи і звільняючи нещасних бранців. На цей момент на вибір надано тільки два типи гільдій: “Бандити” і “Найманці”, але зовсім скоро з’явиться третій. Що це буде за тип клану, які в нього особливості та завдання, розробники поки що не говорять.

Довівши свою спроможність в бою і перейшовши на наступний рівень, ваша гільдія відкриє нові можливості — власні квести і завдання для членів організації, а також освоєння територій на глобальній карті. В стратегічній частині, пов’язаній з територіальним розвитком клану, є одна особливість — карта, яка представляє собою торгові шляхи, що проходять через міста і локації та зв’язують між собою філії вашої організації, з яких ви отримуєте ресурси. Захопивши одну з територій, по якій проходить такий “шовковий шлях” противника, ви не тільки неабияк зашкодите ворожому клану, але і позбавите його одного з джерел доходу.

ss-020

Під час війни між двома гільдіями, крім стандартних облог, члени організації можуть купити у спеціального NPC маскування, щоб проникнути у сховище противника і скарби. У такому разі варто бути обережним, тому що на базі можуть знаходитися спеціально навчені варти, які без особливих зусиль знайдуть такого шпигуна і покарають.

А взагалі, створення гільдії у Swordsman — справа не швидка. Така система дозволяє обмежити появу великої кількості організацій з нульовими показниками активності. Вступаючи в клан, ви можете бути впевнені, що він не залишиться лише рядком над головою персонажа, а дійсно відкриє дорогу до нових пригод.

Отримати ключ на ЗБТ гри можна тут.

Читайте також

Подробиці закритого бета-тестування Swordsman

Подробиці режиму PvP у Swordsman

Офіційний стрім The Game Awards 2022 за версією PlayUA

TGA 2020

Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Без назви 2

Dwarf Fortress вийшла у Steam із оновленою графікою та туторіалом

Dwarf Fortress

Розробники Dark Souls заробляють у півтора рази менше, ніж автори Persona

Режисер Days Gone звинуватив SJW-оглядачів у тому, що гра отримала невисокі оцінки

Days Gone

Microsoft випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на Switch

Call of Duty Modern Warfare 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: