Про систему гільдій у Swordsman

2

Компанія Perfect World Europe детально розповіла про систему гільдій нової MMORPG під назвою Swordsman.

Мета гільдій у цій грі не обмежується самим лише створенням простору для приємної і комфортною гри з друзями: для одних користувачів гра доповниться онлайн-стратегією, а для інших — новими пригодами. Основним завданням старійшин клану стане вирішення серйозних стратегічних завдань, від яких залежатиме благополуччя всієї організації таких як будівництво бази, захоплення і захист нових територій, політичні союзи та війни з іншими гільдіями.

Для рядових членів гра поповниться квестами, доступними тільки всередині спільноти, масштабними битвами і грабунком або захистом караванів на торгових шляхах. Крім того, учасники клану отримають бонус у вигляді посилення здібностей свого персонажа і додатковий дохід, так як увесь прибуток отримана гільдією ділиться між її учасниками, розподіляючись згідно з їх статусом в організації.

Варто відзначити, що гільдії, які набрали високий рівень, можуть створювати і запускати не тільки власні події, але і квести, а також рейди, доступні виключно для своїх членів.

ss-005

Створити гільдію не так складно: потрібно зібрати чотирьох друзів, а потім зареєструвати її в будь-якому місті. Проте рівень клану на початковому етапі буде нульовою, і у вас не буде можливості набрати нових членів, побудувати базу, створити власні події, квести і рейди. Для переходу на наступний етап вам буде потрібно розвинути гільдію до другого рівня, виконавши ряд непростих квестів. Після їх завершення настає час вибирати сторону і характер вашого клану — викрадати, катувати людей і грабувати каравани, здійснюючи зухвалі нальоти або навпаки — стати захистом всіх жителів світу гри Swordsman, захищаючи торгові шляхи і звільняючи нещасних бранців. На цей момент на вибір надано тільки два типи гільдій: “Бандити” і “Найманці”, але зовсім скоро з’явиться третій. Що це буде за тип клану, які в нього особливості та завдання, розробники поки що не говорять.

Довівши свою спроможність в бою і перейшовши на наступний рівень, ваша гільдія відкриє нові можливості — власні квести і завдання для членів організації, а також освоєння територій на глобальній карті. В стратегічній частині, пов’язаній з територіальним розвитком клану, є одна особливість — карта, яка представляє собою торгові шляхи, що проходять через міста і локації та зв’язують між собою філії вашої організації, з яких ви отримуєте ресурси. Захопивши одну з територій, по якій проходить такий “шовковий шлях” противника, ви не тільки неабияк зашкодите ворожому клану, але і позбавите його одного з джерел доходу.

ss-020

Під час війни між двома гільдіями, крім стандартних облог, члени організації можуть купити у спеціального NPC маскування, щоб проникнути у сховище противника і скарби. У такому разі варто бути обережним, тому що на базі можуть знаходитися спеціально навчені варти, які без особливих зусиль знайдуть такого шпигуна і покарають.

А взагалі, створення гільдії у Swordsman — справа не швидка. Така система дозволяє обмежити появу великої кількості організацій з нульовими показниками активності. Вступаючи в клан, ви можете бути впевнені, що він не залишиться лише рядком над головою персонажа, а дійсно відкриє дорогу до нових пригод.

Отримати ключ на ЗБТ гри можна тут.

Читайте також

Подробиці закритого бета-тестування Swordsman

Подробиці режиму PvP у Swordsman

Компанія Acer здобула 13 нагород на церемонії Red Dot Design Awards 2018

Acer Red Dot Design Awards 2018

ASUS представляє новий бренд відеокарт AREZ

ASUS Arez

Фестиваль фантастичного кіно BEST SCI FI завітає до понад 10 міст України

Best Sci FI

Чутки: Call of Duty: Black Ops IIII не матиме сюжетної кампанії

 Call of Duty: Black Ops IIII

Користувачам Switch доведеться ще почекати на перевидання Dark Souls

Dark Souls

Півгодинний ігроладний ролик The Good Life поширюється мережею

Популярне