Продажі ПК-версії Fallout 4

SteamSpy, чудовий сайт збору статистики ігор Steam, повідомив нам, що в перший день продажів ПК-версія Fallout 4 розійшлася накладом в 1,2 мільйони копій.

У Grand Theft Auto V для ПК, наприклад, цей показник за аналогічний період був трохи більше 1 мільйона копій. Утім, слід врахувати, що не всі копії «п’ятірки» реалізовувались у Steam. Хай там як, Fallout 4 заслужено здобула величезну популярність серед ґеймерів.

Коли твоє творіння отримує визнання, це, безперечно, тішить будь-якого творця. Bethesda — не виняток. Ось як вона подякувала за прихильність до їхньої гри:

Ми дуже-дуже раді нарешті дати вам зіграти у Fallout 4. Довгих чотири роки ми займалися розробкою, і це не враховуючи нескінченних годин, проведених за тестуванням і налагодженням.

Ми гадки не маємо, якого персонажа ви створите, які рішення приймете, що побудуєте або що знайдете. І саме це робить ігровий світ для нас особливим. Ми любимо створювати світи, які ви захочете досліджувати, які ви зможете назвати своїми. І ми навмисно приховували якомога більше інформації, щоб ви могли якомога більше насолодитися першими враженнями від нашої гри.

Немає слів, які могли б висловити нашу подяку за вашу підтримку. Сподіваємося, ви насолодитеся Fallout 4 так само сильно, як і ми, коли створювали цю гру. І нам вже невтерпець почути про ваші пригоди.

Від усього серця, Bethesda Game Studios.

AOFALLOUT4_CVR_SOL.0.0

То розкажіть трохи про ваші враження від Fallout 4. Можна тут, в коментарях.

Читайте також

Bethesda відкрила нову студію

Горілка Doom — спробуй напій на основі кісток власних ворогів

Ці дні. Огляд Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood

Несподіваний ре-реліз трилогії DOOM для сучасних консолей

Doom

Bethesda перенесла ПК-реліз Wolfenstein: Youngblood на день раніше

Все найважливіше, що показали Bethesda на Е3 2019

bethesda-e3-2019

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Рожева Пустка. Огляд Rage 2

RAGE 2

Популярне