web analytics

Продажі PlayStation 4 перевалили за 25 мільйонів копій

1373044705

Продажі PlayStation 4 і не думають збавляти темпи. У нещодавньому інтерв’ю віце-президента Sony Computer Entertainment Майкла Денні нам виявилось нове число проданих копій консолі — 25 мільйонів.

Не думаю, що колись в майбутньому буде кращий момент приєднатися до спільноти гравців PlayStation 4, ніж зараз. Наразі наша база активованих консолей перевалила за цифру в 25 000 000. У нас величезна спільнота ґеймерів і ми підтримуємо її великою кількістю нових функцій. Уже на цей момент у нас є багато чудових ігор, а в наступному році їх буде ще більше. Не можу дочекатися 2016 року, це буде справді визначний час.

Не погодитись з ним важко — наступного року планується вихід таких гігантів як Uncharted 4: A Thief’s End і багатостраждальної The Last Guardian. І це ще без урахування Detroit: Become Human, нового проекту Девіда Кейджа, який, припускаємо, теж може вийти у наступному році.

Ну як? Ви досі не знайшли причин придбати PS4?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг