Продажі Subnautica перевищили позначку в 5 млн копій

Subnautica від незалежної студії Unknown Worlds сягнула продажів у 5,23 млн копій на PlayStation 4, Xbox One та PC (Steam й Epic Games Store).

Як зауважив ґеймдиректор та засновник студії Чарлі Клівленд, у підрахунку не враховуються безкоштовні завантаження. У грудні 2018 року Subnautica стала першою грою, що відкрила вже традиційні ігрові подарунки в EGS. Станом на березень 2019-го року голова Epic Games Тім Суіні розповів, що за два тижні безкоштовної роздачі Subnautica завантажили понад 4,5 млн разів.

Нагадаємо, що Subnautica — це пригодницька гра, події якої розгортаються під поверхнею інопланетного океану. Гравці можуть досліджувати доволі великий відкритий світ і для цього їм доведеться збирати ресурси, створювати спорядження та станції. Більш детальніше можите дізнатися у нашому огляді.

На початку минулого року в дочасному доступі Steam та Epic Games Store вийшло доповнення Subnautica: Below Zero, єдина відмінність якої — це дослідження не тільки підводних глибин, але й поверхні землі.

Читайте також

Перший погляд на фракції Moonbreaker [відео]

Moonbreaker

Subnautica: Below Zero вийде вже у травні

Subnautica Below Zero

Вийшло оновлення для Subnautica: Below Zero

subnautica

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Огляд Subnautica

Subnautica

Стрім Subnautica

Джефф Кілі повідомив дату проведення цьогорічного The Game Awards

З ZA/UM пішли ключові фігури — сиквел Disco Elysium можна не чекати?

Disco Elysium

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: