Продажі Xbox One X різко виросли… бо її плутають з Xbox Series X

Зовсім нещодавно було відкрито попередні замовлення на Xbox Series X та Xbox Series S. І звісно ж, усі охочі придбати нові консолі почали активно купувати… Xbox One X. Продажі цього пристрою тільки в крамниці Amazon збільшилися на 747%! Схоже, що багато людей настільки були схвильовані при купівлі консолі, що переплутали її з старою моделлю. Воно й не дивно, бо назви дійсно схожі.

Щоправда, такий високий відсоток насправді не так страшно виглядає, якщо його перевести у кількість Xbox. За даними аналітиків продажі Xbox One X влітку були доволі низькими, тож зараз у кращому випадку мова йде про кілька тисяч проданих пристроїв. Також варто зазначити, що цю консоль зняли з виробництва ще влітку, тож на старті продажів Xbox Series такої плутанини вже не має бути.

Втім, навіть з урахуванням цієї плутанини, Microsoft розповіли, що за кількістю передзамовлень Xbox Series уже суттєво перевищили попереднє покоління та мають всі шанси скоро стати рекордними  в історії Xbox загалом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Microsoft закрила студії творців Redfall і Hi-Fi Rush

tango arkane

Starfield отримає оновлені інтерфейси та 60 FPS на Xbox Series уже в травні

starfield

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox