Професійна лижниця загинула під час виконання трюків для нової гри Ubisoft

matildarapaport_1

Професійна шведська лижниця Матильда Рапапорт загинула в Чилі під час запису роликів для нової спортивної гри Ubisoft — Steep. Про прикрі новини повідомили спонсори лижниці — компанія Red Bull, оголосивши, що причиною смерті стала снігова лавина, що зненацька захопила Матильду в Андах, неподалік столиці Чилі – Сантьяго.

“Ми глибоко засмучені смертю Матильди Рапапорт — чудової шведської лижниці. Під час запису ролика в Чилі, в четвер 14 липня, Матильда потрапила в лавину та, незважаючи на спроби лікарів врятувати її життя протягом кількох наступних днів, загинула від багаточисельних поранень.

Мужність і пристрасть Матильди, бажання показати її улюблений вид спорту у всій красі, служили натхенням для багатьох інших спортсменів, і для нас. Цей трагічний випадок залишив глибокий відбиток всередині нас. Наші серця і молитви з її чоловіком та її великою родиною в цей нелегкий час”, – йдеться у відкритому листі компанії Ubisoft

 

  • Матильда Рапапорт — дружина шведського лижника Матіаса Харґіна та племінниця актриси Александри Рапапорт. Чемпіонка всесвітнього туру з швидкісного спуску Xtreme Verbier 2013-го року.

Читайте також

А от і системні вимоги Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Cистемні вимоги Watch Dogs: Legion трохи знизили

Watch Dogs: Legion

НГ+, Ейден Пірс і асасини — Що чекає Watch Dogs: Legion після релізу?

Watch Dogs: Legion

Нового Тачанку з Rainbow Six Siege презентують вже сьогодні

25% працівників Ubisoft зіштовхувалися з порушеннями на роботі

ubisoft

Підсумки вересня. Стрім-подкаст

Bethesda

Hyper Scape піде шляхом Rainbow Six: Siege

Hyper Scape

У The Division 2 розпочався третій сезон та безкоштовні вихідні

The Division 2

Популярне