roland 03

Професійні та бюджетні цифрові піаніно від Roland: у чому різниця?

Автор: PlayUA @playua

На думку величезної кількості піаністів та професійних критиків, цифрові піаніно Roland є одним з найкращих варіантів для музикантів з будь-яким рівнем підготовки. Так, завдяки демократичному підходу бренду, в його асортименті є рішення, як то кажуть, на будь-який гаманець: і для супер профі, які готові вкладатися в інструмент, і для початківців, які можуть дозволити собі лише бюджетні моделі. І перші, і другі є однаково якісними, але між ними існує і принципова різниця, про яку докладно розповість фахівець музичного інтернет магазину Музлайн. 

Потужність, звучання, дизайн

Власне, ці три категорії, потужність, характер та якість звучання, та дизайн інструментів — є основними площинами, в яких спостерігаються найкритичніші відмінності між бюджетними та професійними цифровими піаніно. Розглянемо докладніше:

  • життєво важливим елементом будь-якого цифрового піаніно є звуковий процесор або як його ще називають звуковий чіп. Він обробляє інформацію і власне створює звук як такий.

Від потужності процесора залежить якість та краса звуку, не вдаючись в технічні подробиці, можна сказати, що чим вона вища, тим кращий на виході буде результат, більш живий, насичений, красивий та реалістичний тембр, що відтворює закладені виконавцем характеристики максимально детально. Чим вищий клас інструменту, тим більш потужними чипами його комплектують, і навпаки — для бюджетних моделей використовують менш потужні процесори.

  • з першого витікає друге: краса, насиченість та реалістичність звучання вищі та кращі в професійних.

Але водночас це не означає, що бюджетні інструменти плохо звучать. Без належного слухацького досвіду не просто відрізнити ці моделі, але за словами фахівців проявляється ця відмінність на високій гучності, наприклад коли інструмент потрібно використовувати на сцені та підсилювати, краще віддавати перевагу професійній лінійці. Бюджетні моделі дуже добре підходять для навчання, напівпрофесійного та домашнього музикування.

  • дизайн всіх інструментів, які випускає компанія Roland, спирається на поєднання мінімалістичної помірності, елегантності та актуальності. В першу чергу він враховує практичні аспекти використання і комфорт музиканта, і лише потім естетику.

Щодо різниці між бюджетними та професійними моделями, то за словами спеціалістів інтернет магазину Muzline, вона стосується в основному використаних матеріалів, та присутності певних естетичних елементів, що додають цифровим піаніно візуальної приналежності до преміум сегменту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

WWE 2K24, Dragon’s Dogma 2, Rise of the Rōnin — Порадник Ґеймера: Березень 2024

Автор: Володимир Бортюк

rise of the ronin ps5.large.jpg

Очищувачі повітря Dyson: чому варто купити перед настанням літа

Автор: PlayUA

dyson 01

Що таке фільтр-регулятор повітря

Автор: PlayUA

air

Топ TV для ігор на консолі

Автор: PlayUA

gaming tv 01

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Гладкий Максим

p.ua.ferrari challenge

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

Автор: Анна Колінчук

DDrace Network

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA

video production 02

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Автор: PlayUA

acer wifi

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: