axe dota

Прогнози на перші матчі регіональних фіналів Dota Pro Circiut

Автор: Заєць Роман

11 лютого стартують регіональні фінали зимового DPC сезону у трьох регіонах: Південно-Східна Азія, Західна Європа та Південна Америка. Команди розіграють по 100 000$ та 380 DPC очок. Переможець у кожному регіоні отримає 250 очок DPC та 50 000$, срібний призер — 130 DPC points та 25 000$, а за третє та четверте місце команди отримають 15 000$ та 10 000$ відновідно, але без очок DPC.

Патч у грі досі залишається той самий (щоправда, Valve анонсували вихід нового масшатбного оновлення на 23 лютого, якраз після закінчення всіх регіональних фіналів), тож розглянемо турнірну сітку кожного регіону й спробуємо визначити фаворитів та аутсайдерів цих турнірів.

ПІВДЕННО-СХІДНА АЗІЯ

Турнірна сітка виглядає так:

Найбільш популярні герої в регіоні за підсумками ігор в першому дивізіоні: Mars, Queen of Pain, Weaver, Bane та Lion. Серед іншого варто зазначити? що Batrider з’являвся у шістьох мапах і має 100% перемог. Також з таким показником іде Brewmaster, щоправда він з’явився всього у чотирьох мапах.

Головним фаворитом на перемогу в підсумковому турнірі вважається колектив BOOM Esports, який в першому матчі зустрінеться із, мабуть, найслабшою командою із четвірки, Team SMG. Fnatic та T1, на мою думку, мають рівні шанси на те, щоби скласти конкуренцію за перемогу в регіоні. Щоправда, за підсумками сезону Fnatic двічі здолали T1: одного разу на груповому етапі, другий — в переграваннях.

Перед стартом міні-турніру колектив Т1 провів заміну гравця першої позиції — замість 23savage за команду виступатиме Gabbi. Як це вплине на гру колективу — залишається тільки здогадуватись. Тим не менш, боротьба в регіоні обіцяє бути цікавою і захоплюючою.

ЗАХІДНА ЄВРОПА

Турнірна сітка:

Герої які були найбільше разів обрані у першому дивізіоні: Bane, Queen of Pain, Snapfire, Spirit Breaker та Weaver. Серед інших можна виділити Мірану, яка має 100% показник перемог, хоча з’являлась усього на п’ятьох мапах.

Практично рівна за силою четвірка колективів, серед яких важко виділити явного фаворита та аутсайдера. Початок сезону краще вдався колективам Team Liquid та певною мірою OG. Team Tickles, які отримали нового спонсора та продовжують виступати під тегом Gladiators, стали справжнім відкриттям першого сезону DPC та досить рівно пройшли усю турнірну дистанцію. Tundra Esports теж продемонстрували чудові результати в вирішальних матчах регулярного сезону. Якщо необхідно було б зробити ставку на переможця, то я виокремив би саме Tundra Esports як колектив, що має найбільше шансів на підсумкову перемогу. Найменше шансів серед четвірки колективів залишу для колективу OG. Як складеться насправді дізнаємось, уже зовсім скоро, а саме 11 лютого, коли стартують перші матчі.

ПІВДЕННА АМЕРИКА

Турнірна сітка в регіоні виглядає ось так:

Найбільш популярними героями в регіоні стали: Mars, Snapfire, Bane, Kunkka та Tidehunter. Окремої згадки варта Windranger, яку обрали всього на чотирьох мапах, але вона має 100% перемог.

Головним фаворитом в регіоні є Thunder Awaken (раніше колектив виступав під тегом Thunder Predator), які були непереможними під час зимового сезону та за сім матчів віддали суперникам всього одну мапу. Конкуренцію в боротьбі за перемогу їм спробують скласти Infamous та непередбачувані beastcoast. Головним аутсайдером серед четвірки команд варто виділити APU King of Kings.

Боротьба в регіоні обіцяє бути безкомпромісною, адже DPC очки та вихід на The International для команд із цього регіону є надзвичайно важливою подією, з огляду на відсутність серйозних турнірів та призових всередині регіону.

Матчі стартують 11 лютого, а їх огляд та результати шукайте згодом на нашому сайті.

Останні статті

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: PlayUA

Total War Shogun 2

Буде гірше. Чому «Шалений Макс: Дорога гніву» актуальний для нас, як ніколи

Автор: Олег Куліков

Mad Max: Fury Road / Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Підбірка вдалих альтернатив Vampire Survivors, що вийдуть незабаром!

Автор: PlayUA

Yet Another Zombie Survivors

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Автор: Євгеній Сусло

Cities Skylines 2

Українська студія ByOwls розробила VR-гру Rival Rides

Автор: PlayUA

Rival Rides

Від Nioh до Wo Long: Еволюція найкращого Souls-like

Автор: PlayUA

Wo Long Fallen Dynasty

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: