axe dota

Прогнози на перші матчі регіональних фіналів Dota Pro Circiut

Автор: Заєць Роман

11 лютого стартують регіональні фінали зимового DPC сезону у трьох регіонах: Південно-Східна Азія, Західна Європа та Південна Америка. Команди розіграють по 100 000$ та 380 DPC очок. Переможець у кожному регіоні отримає 250 очок DPC та 50 000$, срібний призер — 130 DPC points та 25 000$, а за третє та четверте місце команди отримають 15 000$ та 10 000$ відновідно, але без очок DPC.

Патч у грі досі залишається той самий (щоправда, Valve анонсували вихід нового масшатбного оновлення на 23 лютого, якраз після закінчення всіх регіональних фіналів), тож розглянемо турнірну сітку кожного регіону й спробуємо визначити фаворитів та аутсайдерів цих турнірів.

ПІВДЕННО-СХІДНА АЗІЯ

Турнірна сітка виглядає так:

Найбільш популярні герої в регіоні за підсумками ігор в першому дивізіоні: Mars, Queen of Pain, Weaver, Bane та Lion. Серед іншого варто зазначити? що Batrider з’являвся у шістьох мапах і має 100% перемог. Також з таким показником іде Brewmaster, щоправда він з’явився всього у чотирьох мапах.

Головним фаворитом на перемогу в підсумковому турнірі вважається колектив BOOM Esports, який в першому матчі зустрінеться із, мабуть, найслабшою командою із четвірки, Team SMG. Fnatic та T1, на мою думку, мають рівні шанси на те, щоби скласти конкуренцію за перемогу в регіоні. Щоправда, за підсумками сезону Fnatic двічі здолали T1: одного разу на груповому етапі, другий — в переграваннях.

Перед стартом міні-турніру колектив Т1 провів заміну гравця першої позиції — замість 23savage за команду виступатиме Gabbi. Як це вплине на гру колективу — залишається тільки здогадуватись. Тим не менш, боротьба в регіоні обіцяє бути цікавою і захоплюючою.

ЗАХІДНА ЄВРОПА

Турнірна сітка:

Герої які були найбільше разів обрані у першому дивізіоні: Bane, Queen of Pain, Snapfire, Spirit Breaker та Weaver. Серед інших можна виділити Мірану, яка має 100% показник перемог, хоча з’являлась усього на п’ятьох мапах.

Практично рівна за силою четвірка колективів, серед яких важко виділити явного фаворита та аутсайдера. Початок сезону краще вдався колективам Team Liquid та певною мірою OG. Team Tickles, які отримали нового спонсора та продовжують виступати під тегом Gladiators, стали справжнім відкриттям першого сезону DPC та досить рівно пройшли усю турнірну дистанцію. Tundra Esports теж продемонстрували чудові результати в вирішальних матчах регулярного сезону. Якщо необхідно було б зробити ставку на переможця, то я виокремив би саме Tundra Esports як колектив, що має найбільше шансів на підсумкову перемогу. Найменше шансів серед четвірки колективів залишу для колективу OG. Як складеться насправді дізнаємось, уже зовсім скоро, а саме 11 лютого, коли стартують перші матчі.

ПІВДЕННА АМЕРИКА

Турнірна сітка в регіоні виглядає ось так:

Найбільш популярними героями в регіоні стали: Mars, Snapfire, Bane, Kunkka та Tidehunter. Окремої згадки варта Windranger, яку обрали всього на чотирьох мапах, але вона має 100% перемог.

Головним фаворитом в регіоні є Thunder Awaken (раніше колектив виступав під тегом Thunder Predator), які були непереможними під час зимового сезону та за сім матчів віддали суперникам всього одну мапу. Конкуренцію в боротьбі за перемогу їм спробують скласти Infamous та непередбачувані beastcoast. Головним аутсайдером серед четвірки команд варто виділити APU King of Kings.

Боротьба в регіоні обіцяє бути безкомпромісною, адже DPC очки та вихід на The International для команд із цього регіону є надзвичайно важливою подією, з огляду на відсутність серйозних турнірів та призових всередині регіону.

Матчі стартують 11 лютого, а їх огляд та результати шукайте згодом на нашому сайті.

Останні статті

Я паровозик, який не може — Стан справ у видавництва «Видавництво»

Автор: Владислав Папідоха

Маус

Які ігри допомогли вам впоратися з депресією під час війни? (думки редакції)

Автор: PlayUA

ELDEN RING

Нові видання зачекають, але будуть інші проєкти – Стан справ у видавництва Fireclaw Ukraine

Автор: Владислав Папідоха

Deadpool

Усі відсилки в промові Володимира Зеленського на церемонії відкриття 75-го Каннського кінофестивалю

Автор: Зімін Антон

zelensky cannes 01

Відсипали на решту: Стан ігрового розділу Netflix у першій половині 2022 року

Автор: Владислав Папідоха

Netflix

Відновилися на 30-40% – Стан справ у видавництва Vovkulaka

Автор: Владислав Папідоха

«Hellboy. Winter Special 2019», видавництво Vovkulaka

ВиНеЗнали #01. Бракований Most Wanted та справжній Prince of Persia 4

Автор: Володимир Вітовський

Prince of Persia: The Forgotten Sands (Wii)

Враження від бети Overwatch 2

Автор: PlayUA

Overwatch 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: