web analytics

Програмне забезпечення Oculus можна встановити виключно на диск C

Oculus-Rift-Banner

Відомо, що світові продажі Oculus Rift розпочнуться за 5 днів, та, як це зазвичай буває, велика кількість розробників, журналістів та тестувальників вже отримали свої копії для детального вивчення. І їх робота не є марною, адже вже сьогодні на офіційній сторінці шолому з’явилося питання: “Чи є можливість встановити програмне забезпечення Oculus в інший каталог?”. І відповідь не забарилася: “На жаль, ні. На даний момент програмне забезпечення і VR-додатки можна зберігати виключно в C:\Program Files (x86)\Oculus. В наступних версіях ми плануємо виправити це, й дозволити встановлювати завантажені VR-додатки в будь-яке місце”.

Ґеймерську спільноту цей факт не міг не обурити, адже більшість використовує в якості системного диску SSD, які не можуть похвалитися великим об’ємом, і кілька VR-ігор можуть стати критичною масою, яка значно уповільнить роботу системи. І тут виникає кілька питань… Чому команда програмістів такого престижного проекту не змогла дати ради з наскільки простим завданням? Чому за кілька днів до релізу програмне забезпечення ще потребує критичних патчів? За що ми платимо товстелезну пачку вічнозелених?

Та будемо надіятися, що в той день, коли омріяні шоломи відправляться в руки своїх власників, всі подібні помилки будуть виправлені, й танці з бубном можна буде відкласти, відкриваючи для себе нові й нові віртуальні світи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA Sports FC 25 дасть можливість тонко налаштовувати поведінку гравців

p.ua.fc25

Вийшов сюжетний трейлер доповнення Elden Ring: Shadow Of The Erdtree

p.ua.elden ring shadow of the erdtree

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

7 days to die

Fallout: London відкладено через некстген оновлення для Fallout 4

fallout london

Українська The Sinking City 2 матиме нове місто та головного героя

The Sinking City 2

Божевільна What the Car? від творця What the Golf? вийде цьогоріч у Steam

What the Car?

Shin Megami Tensei V більше не буде ексклюзивом Nintendo Switch

shin megami tensei v vengeance