Програмне забезпечення Oculus можна встановити виключно на диск C

Oculus-Rift-Banner

Відомо, що світові продажі Oculus Rift розпочнуться за 5 днів, та, як це зазвичай буває, велика кількість розробників, журналістів та тестувальників вже отримали свої копії для детального вивчення. І їх робота не є марною, адже вже сьогодні на офіційній сторінці шолому з’явилося питання: “Чи є можливість встановити програмне забезпечення Oculus в інший каталог?”. І відповідь не забарилася: “На жаль, ні. На даний момент програмне забезпечення і VR-додатки можна зберігати виключно в C:\Program Files (x86)\Oculus. В наступних версіях ми плануємо виправити це, й дозволити встановлювати завантажені VR-додатки в будь-яке місце”.

Ґеймерську спільноту цей факт не міг не обурити, адже більшість використовує в якості системного диску SSD, які не можуть похвалитися великим об’ємом, і кілька VR-ігор можуть стати критичною масою, яка значно уповільнить роботу системи. І тут виникає кілька питань… Чому команда програмістів такого престижного проекту не змогла дати ради з наскільки простим завданням? Чому за кілька днів до релізу програмне забезпечення ще потребує критичних патчів? За що ми платимо товстелезну пачку вічнозелених?

Та будемо надіятися, що в той день, коли омріяні шоломи відправляться в руки своїх власників, всі подібні помилки будуть виправлені, й танці з бубном можна буде відкласти, відкриваючи для себе нові й нові віртуальні світи.

Читайте також

Еціо Аудіторе, Ренессанс та асасини… | Історія розробки Assassin’s Creed 2 (Nikattica)

Assassin's Creed 2

Звідки взялась шалена Аліса Амерікана Маꥳ? | Історія розробки Alice від American McGee (Nikattica)

VR-гра за мотивами The Walking Dead заробила близько 29 млн доларів

The Walking Dead: Saints & Sinners

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: