web analytics

Проходження Avowed займе не більше часу ніж The Outer Worlds

Цієї осені вийде Avowed, нова рольова гра від Obsidian Entertainment, творців дилогії Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas, Grounded, Pentiment і The Outer Worlds. Тому в студії вирішили розкрити трохи подробиць стосовно тривалості прийдешньої ролівки.

Керівниця розробки Кері Пател в інтерв’ю виданню Game Informer повідомила, що Avowed забере не більше часу ніж The Outer Worlds, тобто при звичайному проходженні варто розраховувати на 13 годин, а якщо ви забажаєте зачистити увесь доступний контент, то знадобиться приблизно 26 годин. Звичайно, що залежно від рівня складності й стилю проходження час, проведений у грі, може варіюватися.

Події в Avowed відбуваються через кілька років після закінчення Pillars of Eternity II: Deadfire — давні шанувальники дилогії зустрінуть кількох вже знайомих персонажів та купу різноманітних відсилок. Проте для гри в Avowed вам не знадобляться знання жодної із частин Pillars of Eternity, як і будь-який попередній досвід з ролівками загалом, оскільки в студії хотіли створити дуже дружню до новачків гру, для яких вона може стати першим знайомством із жанром RPG.

Також через прохання шанувальників в Avowed було додано режим із камерою від третьої особи, щоб ще ширша аудиторія змогла із задоволенням ознайомитися з ролівкою.

Прийдешня Avowed має вийти пізніше цього року на Xbox Series X|S, ПК (Steam) і в підписці Game Pass. Хоч нам поки і не розкрили конкретну дату релізу, у день проведення цьогорічного Xbox Games Showcase на сайті Obsidian випадково засвітилася вказівка 12 листопада. Враховуючи, що Xbox підтвердили свою присутність на цьогорічній виставці Gamescom, оголошення остаточної дати релізу гри слід очікувати саме там.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

IO Interactive розробляє фентезійну RPG i екшн про агента 007 гарними темпами

project 007 + project fantasy

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Редактор персонажа в Dragon Age: The Veilguard перевершить навіть Baldur’s Gate 3

dragon age the veilguard

Серія Mario & Luigi повертається після майже 10 років застою

mario & luigi brothership

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

fallout tes

Зразкове перевидання! Критики рекомендують Shin Megami Tensei V: Vengeance

shin megami tensei v vengeance

Dragon Age: The Veilguard не матиме «порожнього» відкритого світу

dragon age the veilguard