Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

Українська студія Frogwares, відома за серією Sherlock Holmes і містичним детективом The Sinking City, анонсувала нову гру під робочою назвою Project Palianytsia.

За словами розробників, Project Palianytsia — це суміш лавкрафтіанського горору і таємниць у вікторіанському сетингу, що якраз має потішити шанувальників ігор Frogwares. Бо що-що, а наші ігротворці роблять чи не найкращі детективи та й створенні містичної атмосфери знаються чудово.

Власне, Frogwares не планували розробку цієї гри, але російське вторгнення сплутало їхні плани. Студія не хотіла припиняти роботу, таким чином показуючи середнього пальця окупантам, але повномасштабна війна все ж суттєво зашкодила звичним робочим процесам студії. Тому замість того, щоби братися за масштабний проєкт у відкритому світі з ризиком зазнавати чималих труднощів на всіх етапах розробки, Frogwares вирішили зробити меншу за обсягом гру, але не жертвуючи якістю, захоипливістю сюжету та ігроладними інноваціями.

Повноцінний анонс гри разом із першими відео Frogwares планують зробити десь улітку. А поки розробники підготували нам кілька концепт-артів.

Читайте також

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

На Unreal Engine 5 будуть працювати… машини від Volvo

Volvo

Отримайте Wolfenstein: The New Order безкоштовно в Epic Games Store

wolfenstein the new order

Отримайте BioShock: The Collection безкоштовно в Epic Games Store

bioshock the collection

В Epic Games Store проходить Мега розпродаж з шаленими знижками

epic mega sale

Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Sherlock Holmes Chapter One

Отримайте Prey, Jotun: Valhalla Edition та Redout безкоштовно в Epic Games Store

prey

Отримайте Terraforming Mars безкоштовно в Epic Games Store

terraforming mars

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: