Провал Battlefield 2042 не завадив EA досягнути рекордних прибутків. І NFT не буде!

Уночі Electronic Arts відзвітувалися перед інвесторами за третій квартал чинного фінансового року. Якщо коротко, то цей квартал виявився найуспішнішим в історії EА — 2,58 млрд доларів прибутку, з яких 1,68 млрд принесли міроплатежі в ігросервісах. Чистий прибуток компанії за квартал склав 1,79 млрд доларів.

Загальна кількість користувачів у іграх ЕА перевищила 540 млн, а щомісячна активна база складає 180 млн гравців. Першість, ясна річ, займає FIFA 22, яка виявилася найпродаванішою грою 2021 року, але і решта тайтлів EA Sports перевищила очікування видавця.

А от Battlefield 2042 взагалі не виправдала очікувань. Ситуація виявилася аж так поганою, що Electronic Arts не озвучили ні кількості проданих примірників, ні суми заробленого. Лише короткий коментар, що Battlefield 2042 не досягла навіть 10% загального прибутку — катастрофічний результат для цієї серії. Щоправда, ЕА запевнили, що не покинуть підтримку гри, щоби не зраджувати довіру фанатів, та вірять, що на дистанції Battlefield 2042 зможе вийти в плюс.

Натомість флагманським шутером у портфоліо видпавця стала Apex Legends. У 2021 календарному році гра здобула ще 28 млн нових гравців, а а в цьому фінансосовму році (нагадую, він закінчиться 1 липня 2022) гра вже майже принесла ЕА 1 млрд доларів прибутку.

Ага, і ще одна приємна новина наостанок: подивившись, що за дичина коїться довкола, Ендрю Вілсон та інші керівники ЕА заявили інвесторам, що компанія найближчим часом не планує нічого, пов’язаного з ринком NFT!

Читайте також

Перший сезон Battlefield 2042 вийде наступного місяця

Battlefield 2042

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Чутки: Ігролад неанонсованої мобільної Need For Speed злили в мережу

Need for Speed

EA обʼєднала дві студії, щоб зробити гонкову гру мрії

Ремейк Dead Space вийде у січні 2023 року

Dead Space

EA розробляють гру за мотивами “Володаря перснів”, але є нюанс

Володар перснів

Apex Legends Mobile вийде цього місяця

Apex Legends

Зовсім скоро Battlefield 2042 зʼявиться в Xbox Game Pass

Battlefield 2042

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: