Творці серіалу “Перші ластівки. Zалежні” сьогодні проведуть стрім для Української кіноакадемії

Поціновувачі сучасного українського кіно мають гарну можливість дізнатись багато нового про cтворення українськіх фільмів — Українська Кіноакадемія анонсувала низку прямих ефірів з творчими групами номінантів на П’яту національну кінопремію “Золота Дзиґа”. Перша така онлайн-зустріч відбулася вже сьогодні, 11 травня 2021 року, о 19:00. На зв’язок з глядачем вийшла творча група серіалу Перші ластівки. Zалежні.

Перші ластівки. Zалежні — це серіал спільного виробництво Starlight Originals та Нового каналу і другий сезон майже повністю україномовної детективної антології “Перші ластівки”.  Якщо перший сезон піднімав певні скандальні і незвичні для українського телебачення теми, то другий пішов ще далі і змалював одразу декілька явищ, які до того були табуйованими в українському кіно.

За сміливістю як подачі матеріалу так і заданих тем (і, що не менш важливо, за якістю також) критики переважно порівнюють “Перші ластівки” з серіалами від Netflix, тож всім хто хоче дізнатись наскільки важко робити україномовний контент такого рівня є сенс приєднатися до трансляції. Про подальші онлайн-зустрічі з українськими кінематографістами обіцяють завчасно повідомляти на офіційній сторінці премії та проекту DzygaMDB.

Читайте також

Оголошено переможців премії Української кіноакадемії “Золота Дзиґа 2021”

Ювілей “Шоу Довгоносиків”: класиці українського телебачення виповнилося 25 років

Голосуйте за улюблене українське кіно у Марафоні фільмів до 30-річчя Незалежності

“Мої думки тихі 2”: вийшов перший трейлер нового українського кіно

Фільм “Пропала грамота” з’явився у 4К силами ентузіастів

Вийшов перший трейлер українського мультфільму “Віктор_Робот”

Сьогодні стартує безкоштовна онлайн-конференція «Прокат українського кіно»

Тарас Шевченко стане самураєм — вийшов новий трейлер фільму “Безславні Кріпаки”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: