Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

Epic Games виклали звіт за 2023 щодо показників своєї крамниці. У році насиченому на якісні релізи її популярність зростала в геометричній прогресії, що стосується кількості гравців і зацікавленості до самих ігор.

Найпопулярніші проєкти у Epic Games Store за 2023 рік такі: Genshin Impact, Rocket League, Dead Island 2, GTA V і Fortnite. Решту першої десятки склали FIFA 23, Red Dead Redemption 2, Alan Wake 2, The Lord of the Rings: Return to Moria і Hogwarts Legacy.

Кількість активних користувачів Epic Games Store наразі налічує 270 млн, що на 40 млн більше за торік. Загальна кількість акаунтів збільшилася з 723 млн до 804 млн, що складає 11% приросту.

У 2023 гравці витратили 310 млн доларів на ігри сторонніх розробників, що менше на 13%, ніж у 2022. Проте з урахуванням проєктів від самих Epic Games витрати навпаки збільшились на 16% та склали 950 млн доларів.

Крім цього, бібліотека Epic Games Store за 2023 поповнилась на 626 нових ігор і наразі налічує 2900 найменувань. Також було роздано 86 безкоштовних ігор за весь рік.

Плани у компанії на 2024 такі:

  • Покращити Epic Games Store, додавши до неї новий менеджер завантажень, офлайн режим, соціальні зручності, підтримку підписочних сервісів, можливість завантажувати предзамовлені ігри та чимало інших нововведень.
  • Надалі підтримувати свою крамницю ексклюзивними іграми від сторонніх розробників, серед яких на цей рік заплановані: The Wolf Among Us 2, Toxic Commando, RAWMEN та 33 Immortals.
  • Продовжувати фінансувати проєкти сторонніх студій, які створюються спеціально для Epic Games Store. Наприклад, нову гру від студії Playdead, творців Inside і Limbo, і genDESIGN,  ґеймдизайнера Shadow of the Colossus і The Last Guardian.
  • Повернути Fortnite до iOS у Європі та запустити мобільну версію Epic Games Store.
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

У Fortnite відтворили Майдан Незалежності

p.ua.fortnite the donation

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Invincible Presents: Atom Eve та Call of the Wild: The Angler

Invincible Presents: Atom Eve

Гравці Fortnite тепер можуть створювати власні LEGO-ігри

LEGO Fortnite

Популярне