Прибуток Activision Blizzard в другому кварталі 2019 знову впав

Чистий прибуток компанії знизився, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак Activision Blizzard говорить, що показники перевищують їх очікування.

В другому кварталі 2019 року, прибуток склав $1,396 млрд., що менше за минулорічний — $1,641 млрд. За опублікованими раніше прогнозами, компанія очікувала отримати — $1,315 млрд. При цьому, $1,09 млрд з цієї суми — надійшли з електронних джерел.

В звіті акцентують увагу на ключових франшизах компанії, аудиторія яких росте, а кількість цифрових придбань збільшується, зокрема через внутрішньоігрові покупки, що становлять значну частину прибутку. Activision Blizzard оцінює її в $800 млн.

Розмір надходжень від внутрішньоігрових продажів Call of Duty: Black Ops 4 також демонструє відчутне зростання, в тому числі, у порівнянні з попередником — Call of Duty: WWII. Сервісна модель приносить свої плоди.

Candy Crush, від King, продовжує нарощувати базу активних користувачів. Їх чисельність складає 258 млн від загальної кількості у 327 млн усіх активних гравців Activision Blizzard.

Читайте також

Call of Duty Black Ops Cold War анонсують 10 серпня

Чіпси Doritos підтвердили назву та час релізу нової Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

У Microsoft Store знайшли “зашифровану” Call of Duty

Відчуйте себе Джаґернаутом у Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone

Tony Hawk’s Pro Skater у серпні отримає демоверсію. Платну

Творці Call of Duty активніше боротимуться з расизмом

Call of Duty: Modern Warfare

Нові сезони Call of Duty: Modern Warfare, Mobile і Warzone перенесено через протести

Call of Duty: Warzone

BlizzCon 2020 скасовано!

Популярне