Прибуток Activision Blizzard в другому кварталі 2019 знову впав

Чистий прибуток компанії знизився, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак Activision Blizzard говорить, що показники перевищують їх очікування.

В другому кварталі 2019 року, прибуток склав $1,396 млрд., що менше за минулорічний — $1,641 млрд. За опублікованими раніше прогнозами, компанія очікувала отримати — $1,315 млрд. При цьому, $1,09 млрд з цієї суми — надійшли з електронних джерел.

В звіті акцентують увагу на ключових франшизах компанії, аудиторія яких росте, а кількість цифрових придбань збільшується, зокрема через внутрішньоігрові покупки, що становлять значну частину прибутку. Activision Blizzard оцінює її в $800 млн.

Розмір надходжень від внутрішньоігрових продажів Call of Duty: Black Ops 4 також демонструє відчутне зростання, в тому числі, у порівнянні з попередником — Call of Duty: WWII. Сервісна модель приносить свої плоди.

Candy Crush, від King, продовжує нарощувати базу активних користувачів. Їх чисельність складає 258 млн від загальної кількості у 327 млн усіх активних гравців Activision Blizzard.

Читайте також

Святкуйте китайський Новий рік з Overwatch!

Прайс уже не той. Огляд Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Hearthstone Descent of Dragons — ще один анонс з BlizzCon 2019

Overwatch 2 офіційно анонсовано!

Overwatch 2

Shadowlands – нове розширення World of Warcraft

Перший анонс BlizzCon 2019 – Diablo 4!

Diablo IV

Як показали Донецьк у Call of Duty: Modern Warfare

Сall of Duty, Донецьк

Майк Ібарра стане виконавчим віце-президентом Blizzard – після 20 років у Microsoft

Популярне