Прибуток Activision Blizzard в другому кварталі 2019 знову впав

Чистий прибуток компанії знизився, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, однак Activision Blizzard говорить, що показники перевищують їх очікування.

В другому кварталі 2019 року, прибуток склав $1,396 млрд., що менше за минулорічний — $1,641 млрд. За опублікованими раніше прогнозами, компанія очікувала отримати — $1,315 млрд. При цьому, $1,09 млрд з цієї суми — надійшли з електронних джерел.

В звіті акцентують увагу на ключових франшизах компанії, аудиторія яких росте, а кількість цифрових придбань збільшується, зокрема через внутрішньоігрові покупки, що становлять значну частину прибутку. Activision Blizzard оцінює її в $800 млн.

Розмір надходжень від внутрішньоігрових продажів Call of Duty: Black Ops 4 також демонструє відчутне зростання, в тому числі, у порівнянні з попередником — Call of Duty: WWII. Сервісна модель приносить свої плоди.

Candy Crush, від King, продовжує нарощувати базу активних користувачів. Їх чисельність складає 258 млн від загальної кількості у 327 млн усіх активних гравців Activision Blizzard.

Читайте також

Кросплей в Overwatch з’явиться найближчим часом

Overwatch

BlizzCon 2021 скасовано!

Activision готує рімейк Tony Hawk’s Pro Skater 3?

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

“Хрещений батько” Overwatch — хто він?

Overwatch Jeff Kaplan

Blizzard розповіли нові подробиці Overwatch 2

Overwatch 2

Джон Макклейн з’явиться в Call of Duty: Warzone

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Call of Duty випускатимуть за рецептом Тодда Говарда

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: