Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Компанія Valve з року в рік робить свій Dota 2 найголовнішою подією світового кіберспорту — і все завдяки призовому фонду, який уже перетнув позначку в неймовірних 36 млн доларів. І невідомо, скільки ще триватиме зростання, адже днями Ґейб і компанія остаточно підтвердили, що десятий The International відбудеться не раніше серпня 2021 у Стокгольмі. Тобто все залишається, як і було заплановано, просто посунулося на рік через цілком зрозумілі обставини.

До всього, Valve  розповіли, що змагання Dota Pro Circuit буде відновлено протягом перших двох місяців 2021 року. Планується мінімум 3 турніри в Китаї та 4 — на території Європи. І це не враховуючи змагань від сторонніх організаторів.

Також Valve розраховують на те, що до завершення першої ліги Dota Pro Circuit ситуація у світі покращиться і можна буде нарешті провести великий LAN-турнір, за якими вже всі так скучили.

Втім, чимало представників спільноти досі незадоволені діями Valve (точніше, їх відсутністю) стосовно застою кіберспортивної сцени. Оособливо це актуально для Південно-Східної Азії та Північної Америки, де змагань нема незагалі і команди просто зникають, оскільки не мають засобів для існування. Мовляв, 36 млн на ТІ10 — це звісно круто, але що користі з цього, якщо 90% цих грошей опиняться у кишені 5-6 і без того найбільших та найбагатших команд? Чи не краще було би взяти звідти мільйон-другий та влаштувати ліги для підтримки менших регіонів?

Відновлення DPC-турнірів з наступного року частково має вирішити цю проблему, але наскільки відповідально та ретельно підійдуть до цього Valve — побачимо згодом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

Благодійний турнір Dota With Ukraine запрошує на реєстрацію

Muerta Dota 2

Steam Deck офіційно підтримує понад 14 000 ігор

steam deck