Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Компанія Valve з року в рік робить свій Dota 2 найголовнішою подією світового кіберспорту — і все завдяки призовому фонду, який уже перетнув позначку в неймовірних 36 млн доларів. І невідомо, скільки ще триватиме зростання, адже днями Ґейб і компанія остаточно підтвердили, що десятий The International відбудеться не раніше серпня 2021 у Стокгольмі. Тобто все залишається, як і було заплановано, просто посунулося на рік через цілком зрозумілі обставини.

До всього, Valve  розповіли, що змагання Dota Pro Circuit буде відновлено протягом перших двох місяців 2021 року. Планується мінімум 3 турніри в Китаї та 4 — на території Європи. І це не враховуючи змагань від сторонніх організаторів.

Також Valve розраховують на те, що до завершення першої ліги Dota Pro Circuit ситуація у світі покращиться і можна буде нарешті провести великий LAN-турнір, за якими вже всі так скучили.

Втім, чимало представників спільноти досі незадоволені діями Valve (точніше, їх відсутністю) стосовно застою кіберспортивної сцени. Оособливо це актуально для Південно-Східної Азії та Північної Америки, де змагань нема незагалі і команди просто зникають, оскільки не мають засобів для існування. Мовляв, 36 млн на ТІ10 — це звісно круто, але що користі з цього, якщо 90% цих грошей опиняться у кишені 5-6 і без того найбільших та найбагатших команд? Чи не краще було би взяти звідти мільйон-другий та влаштувати ліги для підтримки менших регіонів?

Відновлення DPC-турнірів з наступного року частково має вирішити цю проблему, але наскільки відповідально та ретельно підійдуть до цього Valve — побачимо згодом.

Читайте також

Неочікувані результати: Підсумки шостого ігрового дня DPC 2021/2022

Nigma Galaxy

Впевнений старт Team Spirit. Підсумки четвертого дня DPC 2021/2022

Team Spirit

Що не так з NAVI? Підсумки третього дня DPC 2021/2022

NAVI

Valve бореться з пропагандою комунізму в Dota 2. А русня знову обурена

dota 2 dpc

Легкий старт для Team Liquid: Підсумки другого дня DPC 2021/2022

Team Liquid

Несподівані поразки — Результати першого дня DPC 2021/2022 у першому дивізіоні серед команд Західної Європи

Dreamhack Dreamleague

MOYO проведе найбільший аматорський кібертурнір з Dota 2

Dota 2

Починається україномовна трансляція PGL Major Stockholm 2021 — головного турніру року з CS:GO

PGL Major Stockholm 2021

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: