Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Компанія Valve з року в рік робить свій Dota 2 найголовнішою подією світового кіберспорту — і все завдяки призовому фонду, який уже перетнув позначку в неймовірних 36 млн доларів. І невідомо, скільки ще триватиме зростання, адже днями Ґейб і компанія остаточно підтвердили, що десятий The International відбудеться не раніше серпня 2021 у Стокгольмі. Тобто все залишається, як і було заплановано, просто посунулося на рік через цілком зрозумілі обставини.

До всього, Valve  розповіли, що змагання Dota Pro Circuit буде відновлено протягом перших двох місяців 2021 року. Планується мінімум 3 турніри в Китаї та 4 — на території Європи. І це не враховуючи змагань від сторонніх організаторів.

Також Valve розраховують на те, що до завершення першої ліги Dota Pro Circuit ситуація у світі покращиться і можна буде нарешті провести великий LAN-турнір, за якими вже всі так скучили.

Втім, чимало представників спільноти досі незадоволені діями Valve (точніше, їх відсутністю) стосовно застою кіберспортивної сцени. Оособливо це актуально для Південно-Східної Азії та Північної Америки, де змагань нема незагалі і команди просто зникають, оскільки не мають засобів для існування. Мовляв, 36 млн на ТІ10 — це звісно круто, але що користі з цього, якщо 90% цих грошей опиняться у кишені 5-6 і без того найбільших та найбагатших команд? Чи не краще було би взяти звідти мільйон-другий та влаштувати ліги для підтримки менших регіонів?

Відновлення DPC-турнірів з наступного року частково має вирішити цю проблему, але наскільки відповідально та ретельно підійдуть до цього Valve — побачимо згодом.

Читайте також

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

У Dota 2 вперше за 7 років святкують Гелловін

Dota 2