PS4 підтримуватимуть ще 3 роки

В ексклюзивному інтерв’ю виданню AV Watch віцепрезидент Sony Interactive Entertainment Хідеакі Нішино підтвердив, що з виходом PlayStation 5 в компанії не забудуть про її попередницю, PlayStation 4.

Він також підкреслив, що наполягав на важливості прямої сумісності між обома консолями, тож на повний перехід до наступного покоління знадобиться близько 3 років. Компанія запропонувала розробникам створювати ігри для PS4 та PS5 одночасно. Це дозволить слідувати плану комфортного багаторічного переходу й розвіє острах гравців перед новими покупками наприкінці життєвого циклу консолі минулого покоління.

Коментарі Хідеакі Нішино також відповідають сказаним раніше словам президента і генерального директора SEI Джима Раяна у вересні цього року, коли він сказав, що компанія розглядає спільноту власників PS4 як важливу складову свого бізнесу ще на 3-4 роки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Nintendo DS популярніша за PS5 серед молоді

ds

Стрім Grounded з PS5

Grounded

ГІ*НО: перші враження від MLB The Show 24 новачка та досвідченого гравця

MLB The Show 24

PlayStation скорочує 900 працівників та закриває London Studio

sie

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2