Psychonauts 2 уже практично готова і точно вийде в 2021

Psychonauts 2 могла би вийти в 2020 році, але через пандемію COVID-19 її (як і сотні, якщо не тисячі інших ігор) вирішили перенести. Втім, нещодавно Тім Шейфер, голова студії Double Fine, повідомив, що гра практично повністю готова. Ігротворці вже закінчили свою різдвяну відпустку, тож активно доробляють усе, що лишилося — окремі кат-сцени, титри, меню та епілог, який дозволить гравцям вільно досліджувати ігровий світ після проходження кампанії. Ну і звісно ж, виправити якнайбільше баґів.

Тім Шейфер запевнив, що гра гарантовано вийде цього року, і похвалився тим, що команді вдалося домогтися такого результату без жодної понаднормаової роботи. На противагу цьому легендарний дизайнер згадав, що розробка першої частини була чи не найгіршим кранчем у його кар’єрі, тож він від самого початку старався уникнути подібної ситуації при роботі над Psychonauts 2. Втім, щоби його колегам життя медом не здавалося, дядько вигадав дещо інше — із виходом нового білду він проводив закриті стріми та змушував старших дизайнерів-художників-програмістів-та-інших дивитися, як він погано її проходить (а часом відверто намагається зламати). Ті у свою чергу робили нотатки та відповідним чином поліпшували нові версії гри. Розробники зізнавалися, що Шейфер таким чином зжер їм багато часу й нервів та змусив викинути чимало повністю готових епізодів, зате зараз вони розуміють, що гра від цього стала тільки кращою і пишаються кінцевим результатом.

Нагадуємо, Psychonauts 2 вийде на ПК та обох поколіннях PS та Xbox, а заодно вже в день релізу буде доступною в Game Pass. А якщо ви свого часу проґавили першу частину (дивну, дивовижну і заодно одну з найкращих ігор в історії), то зараз є хороша нагода з нею ознайомитися:

Читайте також

Humble Bundle святкує двадцятиріччя Double Fine з новим набором

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 та Halo Infinite, анонс Fable і нової RPG від Obsidian — PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Xbox Games Showcase 2020 у виконанні PlayUA

Xbox Games Showcase 2020

Psychonauts 2 перенесли на 2020 рік. Ех…

Psychonauts 2

На Е3 2019 покажуть Psychonauts 2

psychonauts-2

PlayNews #304 — Red Dead Redemption 2, PUBG…

Red Dead Redemption 2

Перший ігроладний ролик Psychonauts 2

Psychonauts 2

PlayNews #277 — Rainbow Six Siege, Destiny 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: